logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Onet Styl Życia” – w Onecie rusza nowy program wideo

  PR 07.04.2022, przeczytano 344 razy
ilustracja

Od 6 kwietnia br. w Onecie będzie można oglądać nowy program „Onet Styl Życia” z Małgorzatą Ohme, Dominiką Olszyną, Martą Wierzbicką oraz Anną Pietraszek-Sawicką, które – w zależności od tematyki poruszanej w danym odcinku – pojawią się w roli prowadzących. Do programu będą zapraszani goście związani z różnymi dziedzinami lifestyle’u: designem, psychologią, kulturą i modą. Premierowe odcinki programu będzie można oglądać w Onecie w każdą środę o godz. 11.00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_onet-styl-zycia_-%E2%80%93-w-onecie-rusza-nowy-program-wideo,395415,artykul.html

 Co tydzień w programie będzie pogłębiany i pokazywany z różnych perspektyw inny temat związany ze stylem życia. Każdy odcinek będzie odzwierciedleniem osobowości prowadzącego. Na pierwsze trzy odcinki programu „Onet Styl Życia” złożą się: #dobrostan z Małgorzatą Ohme, #design z Anną Pietraszek-Sawicką i Dominiką Olszyną oraz #miasto z Martą Wierzbicką. Format będzie rozwijany o kolejne tematy lifestylowe i kolejnych prowadzących.

– Nowe pasmo programu Onet Styl Życia jest pierwszym elementem nowej strategii obszaru lifestyle w Onecie. Z przeprowadzonych badań wiemy, że mamy znaczne wzrosty – aż 37 proc. kobiet deklaruje, że w czasie pandemii częściej wchodziło na naszą stronę główną. Jasno widać, jakie mają zainteresowania i czego aktualnie potrzebują. Dlatego stawiamy na nowy przekaz wideo oparty na redakcyjnych insightach, ale również na autorskich pomysłach prowadzących. W tym roku naszym strategicznym celem jest odświeżenie kategorii lifestyle, poszerzenie tematyki, zaangażowanie różnych grup użytkowniczek i użytkowników – mówi Dominika Olszyna, redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Kultura.

Pierwsze wydanie programu „Onet Styl Życia #dobrostan” poprowadzi 6 kwietnia Małgorzata Ohme. Odcinek będzie poświęcony zdrowemu egoizmowi, a w programie jako goście pojawią się Aleksandra Potykanowicz, psycholożka i autorka pozytywnych narzędzi rozwojowych oraz Iwona Guzowska, mistrzyni świata, Europy i Polski, pięściarka i kickbokserka, kobieta, która twierdzi, że „jest zdrową egoistką już od urodzenia”.

Kolejny odcinek – Onet Styl Życia #design poprowadzą: Anna Pietraszek-Sawicka i Dominika Olszyna. W programie prowadzące podpowiedzą, jak urządzić komfortowe wnętrza, w co warto zainwestować i jak interpretować trendy.

Trzecie wydanie programu – Onet Styl Życia #miasto będzie prowadzić Marta Wierzbicka. Każdy odcinek #miasta będzie miał inną tematykę związaną z wielkomiejskim życiem: kulturą, rynkiem pracy, edukacją, zakupami, różnorodnością, tolerancją, życiem zawodowym, sportem, itp. Program będzie prowadzony w różnych lokalizacjach, będą to zarówno mieszkania celebrytów, jak i przestrzeń miejska: kina, muzea, kawiarnie, lokale usługowe, siłownie – wszystko, co wiąże się z miejskim stylem życia.

O prowadzących:

  • Dominika Olszyna jest redaktorką naczelną Onet Lifestyle i Kultura. Absolwentka Kulturoznawstwa oraz Zarządzania Innowacją na Uniwersytecie SWPS. Od 2010 roku pracuje jako dziennikarka i redaktorka specjalizująca się w tematach lifestyle’owych, kultury, designu i architektury. Współpracowała m.in. z „Wysokimi Obcasami”, weekend.gazeta.pl, „Vogue Polska”, „Architekturą-Murator”. Od 2011 roku pełniła funkcję zastępczyni redaktor naczelnej „M jak mieszkanie”. W 2015 roku awansowała na stanowisko redaktor naczelnej serwisu urzadzamy.pl. W 2017 roku dołączyła do Wirtualnej Polski obejmując stanowisko stratega kontentu Lifestyle, potem została szefową zespołu strategów kontentu i serwisu WP Dom. W 2020 roku awansowała na stanowisko head of creative & content. Od 2021 roku redaktor naczelna serwisów Lifestyle i Kultura onet.pl. Członkini rady ekspertów plebiscytu must have Łódź Design Festival.
  • Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną SWPS w Warszawie. Jest właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, gospodynią Dzień Dobry TVN i autorskich programów w ONECIE. Jest współzałożycielką nowoczesnej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników – MINDGRAM. Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.
  • Anna Pietraszek-Sawicka jest dekoratorką wnętrz, autorką koncepcji Bezarchitekta na którą składają się: strona bezarchitekta.pl, Akademia Bezarchitekta, liczne projekty i publikacje. Z wykształcenia kulturoznawca, teatrolog i promotor sztuki. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz w Mediolanie na Universita degli Studi di Milano. Autorka ebooka „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach”.
  • Marta Wierzbicka – aktorka teatralna i serialowa. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Popularność zdobyła wcielając się w rolę Oli Zimińskiej w serialu „Na Wspólnej”. Obecnie występuje na deskach stołecznych teatrów Komedia i Kamienica. Udzieliła swojego głosu tytułowej bohaterce w polskim dubbingu filmów „Alicja w Krainie Czarów” i „Alicja po drugiej stronie lustra” Tima Burtona. Prywatnie wielka miłośniczka zwierząt i dobrego designu.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platforma VOD FlixClassic, która pozwala poznać i odkryć na nowo klasykę kinematografii z całego świata jest już dostępna w aplikacji Android TV.
WP zmienia strukturę, wzmacnia rolę technologii
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT. Jednocześnie WP przyspiesza badania związane z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji oraz przetwarzaniem danych. Zespoły odpowiadające za te procesy...
Motowizja poszerza zasięgi
Na tę informację czekało wielu kibiców. Telewizja motoryzacyjna Motowizja dołączyła do oferty Polsat Box, Polsat Box Go oraz Netii. Od 1 grudnia br. wchodzi w skład pakietu L telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietu Bogatego telewizji internetowej z dekoderem Polsat Box, pakietu Polsat Box Go Sport w ofercie serwisu streamingowego Polsat Box Go, a także pakietu L...
Burza medialna wokół odejścia Stanowskiego z Kanału Sportowego
Decyzją o odejściu z Kanału Sportowego i utworzeniem nowego programu – Kanału Zero, Krzysztof Stanowski ściągnął na siebie uwagę mediów i internautów. Jak wynika z najnowszej analizy PSMM Monitoring & More decyzja i powody rezygnacji Stanowskiego były szeroko komentowane w przestrzeni medialnej. W niespełna dwa miesiące dyskusja wygenerowała blisko 300 tys....
Coraz więcej osób w Polsce płaci za dostęp do treści wideo w internecie. Przy stale powiększającej się ofercie serwisów, współdzielenie kont i opłat stało się siecią skomplikowanych zależności. Zdecydowana większość użytkowników płatnej telewizji nie rozważa rezygnacji z tej usługi. Telewizja pomimo spadków oglądalności to wciąż...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764