logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Ooo” w kampanii Orange dla Firm

  PR 07.05.2024, przeczytano 352 razy
ilustracjastrzałka

„Ooo”, za nami premiera wiosennej kampanii Orange dla Firm, którą przygotował Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_ooo_-w-kampanii-orange-dla-firm,404109,artykul.html

Nową komunikację marki charakteryzuje autentyczność, dynamika i bliskość z konsumentami. W wiosennej kampanii, skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw marka stara się być jak najbliżej swoich klientów i towarzyszyć im w codziennej drodze do rozwoju swojej firmy. Marka w wiosennej kampanii największy nacisk kładzie na oferty FTTH. Przedsiębiorca w ramach oferty Internetu Firmowego, poza stabilnym i niezawodnym światłowodem otrzymuje dodatkowe usługi, takie jak CyberTarcza i Wsparcie IT, które mogą mu pomóc w cyfrowym świecie. Zachęceniem do skorzystania z oferty Orange jest reakcja bohaterów, która jest wspólnym mianownikiem każdej odsłony reklamy, czyli mocno wypowiedziane „O”

-Wykorzystanie „O” w komunikacji miało być lekkim, ekspresyjnym i bardzo charakterystycznym dla marki dodatkiem, który wyróżni naszą komunikację. „O” w zależności od sytuacji niesie za sobą inny ładunek
i wyraża, inne emocje: od ekscytacji po zdziwienie np.: jak łatwe i szybkie może być korzystanie z technologii. W oczywisty sposób nawiązuje też do nazwy Orange, na czym nam zależało
 – mówi Rafał Ryś, Creative Director Havas Warsaw.

-Orange jest marką innowacyjną, której kompetencje wychodzą znacznie poza obszary standardowego telekomu, oprócz core’u biznesu oferujemy rozwiązania m.in. z zakresu ICT, wspierając firmy w codziennym prowadzeniu ich biznesu. W obecnej kampanii, w ramach usługi światłowodu, klient otrzymuje pakiet bezpieczeństwa. CyberTarcza chroni go w sieci i zapewnia cyberbezpieczeństwo, a Wsparcie IT pozytywnie wpływa na ciągłość pracy, dzięki pomocy ekspertów Orange przy problemach ze sprzętem i oprogramowaniem – mówi Szymon Biela, Dyrektor Komunikacji Marketingowej Orange.

Celem, który przyświecał twórcom kampanii było nie tylko poinformowanie o najnowszej ofercie, ale przede wszystkim wzmocnienie rolki marki Orange jako firmy przyjaznej, pomagającej swoim klientom oraz otwartej na nowości, które jest w stanie wdrażać. Havas Creative odpowiada za strategię, kreację oraz nadzór nad produkcją 30’’, 15’’ i wsparcie 15’’ spotu Loteryjnego, BTL, Digital. Value Media realizowała zakup mediów, za produkcję odpowiadała Papaya Films, za postprodukcję Badi Badi, a realizację dźwięku Lunapark.

Źródło: Havas Creative Network

havas.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764