logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Po kawałku” – nowa kampania Ultimo

  PR 04.09.2017, przeczytano 440 razy
ilustracjastrzałka

Wiodąca firma rynku w segmencie wierzytelności w Polsce uruchamia nową kampanię, opierającą się o ideę świętowania życia bez zadłużenia. Za jej kreację oraz strategię odpowiada agencja Schulz brand friendly.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_po-kawalku_-%E2%80%93-nowa-kampania-ultimo,33603,artykul.html

ULTIMO to wiodąca firma w kategorii windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Uruchomiona właśnie kampania ma na celu zachęcenie klientów do podjęcia spłaty zadłużenia, dzięki ratom dopasowanym do indywidualnych możliwości klienta. Poprzez użycie symboliki tortu kampania w czytelny i prosty sposób odnosi się do perspektywy świętowania spłaty długu i radości, jaką ten moment przynosi dla osób zadłużonych i ich rodzin.

- Zgodnie z naszą misją staramy się realizować tylko „advertising friendly” czyli reklamy bliskie konsumentom. Współpracujemy z markami, dla których etyka w biznesie to podstawa. ULTIMO to świetny przykład na to, że nawet do wierzytelności da się podejść z ludzką twarzą. – mówi Wojciech Kotala, CEO w Schulz brand friendly.

- W ULTIMO przykładamy dużą wagę do standardów działania i jakości obsługi osób zadłużonych. Prezentujemy doradcze i elastyczne podejście do rozwiązania ich problemów. Naszym priorytetem jest skuteczne, ale przede wszystkim etyczne działanie prowadzące do odzyskania wierzytelności. Obecna kampania doskonale te kwestie obrazuje. Pokazujemy, że dogadanie się z ULTIMO i wyjście z długów jest naprawdę możliwe. - komentuje Tomasz Kohsek, Dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej.

Idea kreatywna opiera się o świętowanie życia bez zadłużenia. Pretekstem do opowiedzenia historii jest tort, który w bardzo obrazowy sposób informuje widza o tym, że w ULTIMO raty spłacać można po kawałku. W spocie nie zabrakło także nawiązania do komunikacji listownej, która jest częścią strategii marki.

Za strategię oraz kreację kampanii odpowiada agencja Schulz brand friendly.

Źródło: Schulz brand friendly

www.schulz.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl
Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.
Pierwsza wersja Senuto – polskiej platformy wspierającej planowanie, analizę oraz optymalizację działań SEO – zostanie wyłączona 31 maja 2019 r. Eksperci spółki od wielu miesięcy pracowali nad jej przebudowaniem. Jak zatem będzie wyglądać Senuto w nowej odsłonie?
Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764