logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Polish Your English” – magazyn „Gazety Wyborczej” do nauki angielskiego

  PR 15.02.2019, przeczytano 267 razy
ilustracjastrzałka

Idiomy wykorzystywane w języku biznesowym, zwroty przydatne w pracy, słówka do rozmowy na każdy temat oraz testy sprawdzające wiedzę – to wszystko będzie można znaleźć w kolejnym numerze magazynu do nauki języka angielskiego przygotowanym przez redakcję „Gazety Wyborczej". „Polish Your English" dostępny będzie w sprzedaży od czwartku, 14 lutego br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_polish-your-english_-%E2%80%93-magazyn-_gazety-wyborczej_-do-nauki-angielskiego,381261,artykul.html

Specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą podszlifować swój angielski, szczególnie w aspekcie zawodowym. Redakcja dziennika przygotowała 30 lekcji związanych z pracą i biznesem.

Czytelnicy znajdą w magazynie słowa wytrychy, biurowe gafy językowe, „zdradliwe” czasowniki oraz zwroty, dzięki którym można prowadzić small talk w miejscu pracy. Na końcu wydania czeka na nich test, który pozwoli im sprawdzić, czego się nauczyli. W magazynie przeczytać będzie można także oryginalne teksty z jednego z najpopularniejszych dzienników świata – „The Wall Street Journal”.

Magazyn „Polish Your English” w objętości 100 stron dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 14 lutego br. w cenie 19,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają miesięczny dostęp do cyfrowych treści „Gazety Wyborczej” i „The Wall Street Journal.”.

Specjalne wydanie wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Adam Bodnar kontra TVP: Sąd oddala pozew telewizji
Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił powództwo Telewizji Polskiej S.A. skierowane przeciwko Rzecznikowi Praw Obywatelskich. Adam Bodnar poinformował dziś o tym na Facebooku. Sprawa dotyczy wypowiedzi Bodnara po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Podczas rozmowy z Andrzejem Stankiewiczem z Onetu Bodnar stwierdził, że trzeba przeanalizować jakie programy oglądał...
Onet.pl najczęściej cytowanym medium w kwietniu 2019
W rankingu najczęściej cytowanych mediów w kwietniu pierwsze miejsce zajął portal Onet.pl  – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach znalazły się portal Wirtualna Polska oraz telewizja TVN24.
„Gazeta Wyborcza” włącza się w akcję #vote4friendship
Już jutro – w piątek, 24 maja br. do całego nakładu „Gazety Wyborczej” zostanie dołączony plakat z flagą Unii Europejskiej z hasłem „Europa na tak!”. Na jego drugiej stronie czytelnicy znajdą grafikę odwołującą się do idei przyjaźni europejskiej, stworzoną przez młodych artystów w ramach akcji #vote4friendship. To wspólny projekt 16...
17 maja w Nowym Jorku odbyła się uroczystość wręczenia INMA GLOBAL MEDIA AWARDS, jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży medialnej. Wśród nominowanych znalazł się program interwencyjny TVN „Uwaga!”, który zajął trzecie miejsce w kategorii „Best Use Of Social Media” za projekt #tematdlauwagi.
„#Trendchallenge” – nowy format na Youtube od Plotek.pl
Już w najbliższą niedzielę, 26 maja br. na kanale Plotek.pl zadebiutuje „#TRENDCHALLENGE”. To pierwszy format o tematyce modowej na polskim YouTube, który łączy rozrywkowe wideo z rozwiązaniami z zakresu e-commerce. W programie co tydzień oceniane będą najciekawsze i najodważniejsze stylizacje popularnych polskich influencerów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764