logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Posłuchaj najlepszego dziennikarstwa” – rusza aplikacja Onet Audio

  PR 21.10.2022, przeczytano 178 razy

Aplikacja Onet Audio oficjalnie wystartowała. Dzięki subskrypcji Onet Premium słuchacze mają nielimitowany dostęp m.in. do najpopularniejszych w Polsce podcastów: Stan Wyjątkowy, WojewódzkiKędzierski, W cieniu sportu, Raport międzynarodowy i wielu innych. W aplikacji można także posłuchać artykułów z najbardziej prestiżowych wydawnictw, w tym: Newsweeka, Onet, Forbes, Przegląd Sportowy, Business Insider. Onet Audio łączy najlepsze dziennikarstwo z jakościowym audio.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_posluchaj-najlepszego-dziennikarstwa_-%E2%80%93-rusza-aplikacja-onet-audio,397700,artykul.html

Wśród podcastów dostępnych w aplikacji Onet Audio znalazły się programy o bieżących wydarzeniach ze świata polityki, gospodarki, biznesu, nowych technologii, ale też o tematyce rodzicielstwa, dotyczące macierzyństwa, spraw społecznych czy kultury.   

W ofercie aplikacji Onet Audio słuchacze znajdą najpopularniejsze programy audio w Polsce m.in. czołowy podcast polityczny „Stan Wyjątkowy” Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz, Renaty Grochal i Kamila Dziubki, „Raport międzynarodowy” Witolda Jurasza – będący na liście najchętniej wybieranych podcastów w kategorii: Wiadomości, „WojewódzkiKędzierski” – jeden z najpopularniejszych podcastów w Polsce, „W cieniu sportu” – numer 1 w kategorii Sport, „Tak mamy!” – numer 1 w kategorii Rodzicielstwo, czy „O serialach” – numer 1 w kategorii TV i film.  

 W dniu premiery i przez kolejne 24h premierowe podcasty Onetu będą dostępne dla wszystkich użytkowników, następnie w całości będą udostępnione w Onet Audio dla użytkowników usługi Onet Premium. Podcasty realizowane z partnerami (m.in. WojewódzkiKędzierski, Tak mamy!) będą bez zmian pojawiać się zarówno na popularnych platformach podcastowych, jak i w aplikacji Onet Audio.

– Po 4 latach zdobywania kompetencji, podejmowania szeregu prób z konkretnymi tematami i twórcami mogę z nieskrywaną przyjemnością powiedzieć, że nie tylko mamy ogromną rzeszę słuchaczy, ale przede wszystkim mamy ich niepodzielną uwagę. To nasze podcasty – ze średnią 55 minut – są najdłużej słuchane. Na tle rynku to niesamowity wynik. Teraz robimy kolejny krok i idąc za światowymi trendami wprowadzamy ofertę subskrypcyjną z najlepszym dziennikarstwem audio – mówi Sabina Lipska, dyrektor video i audio w Ringier Axel Springer Polska.

– Nasze hasło to „Posłuchaj najlepszego dziennikarstwa” i ono zobowiązuje. Stworzyliśmy Onet Audio, aby dać naszym słuchaczom najlepsze dziennikarstwo w jakościowej wersji audio, dlatego poza podcastami oferujemy głośne historie i artykuły do słuchania. Dajemy szansę tym, którzy nie mają czasu czytać wielu artykułów, a mogą ich posłuchać w drodze do pracy, podczas prac domowych czy na spacerze – mówi Sabina Lipska.   

Już wkrótce w ofercie aplikacji Onet Audio pojawi się wyjątkowa seria kryminalna, nowe serie podcastowe, seriale oraz słuchowiska audio. Subskrybenci w aplikacji Onet Audio jako jedyni dostaną możliwość posłuchania w całości całej oferty podcastowej oraz dodatkowych specjalnych odcinków, niedostępnych nigdzie indziej. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w spotkaniach live z autorami podcastów czy wyjątkowych wydarzeniach.

 W ofercie pojawią się także treści przygotowane przez zewnętrznych partnerów oraz we współpracy ze znanymi medialnymi markami.

Podcasty dostępne w ofercie aplikacji Onet Audio tworzą wyjątkowi dziennikarze i osobowości, a wśród nich m.in.: Autorzy „Stanu Wyjątkowego”: Andrzej Stankiewicz, Dominika Długosz, Renata Grochal, Kamil Dziubka, Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski z podcastem „WojewódzkiKędzierski”, redaktorka naczelna Forbes WomenAleksandra Karasińska, redaktor naczelny Buisness Insider Mikołaj Kunica, dr Maciej Kawecki, Michał Broniatowski, Adam Jasser, Rafał Hirsch, Dariusz Ćwiklak, Maciej Gajek, Martyna Wyrzykowska, Natalia Hołownia czy Wojciech Jagielski. Wśród autorów podcastów znalazła się także dziennikarka i dokumentalistka, Ewa Ewart. Jej podcast „Rozmowy ze śmiercią” to 10 niezwykłych rozmów w wyjątkowej oprawie muzycznej Zbigniewa Preisnera.  

Wśród gości zapraszanych do podcastów znaleźli się miedzy innymi: Robert Lewandowski, Jan Peszek, Rafał Trzaskowski, Krystyna Janda, Jerzy Kryszak, Michał Żebrowski, Tomasz Terlikowski, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jarosław Bieniuk, Jarosław Majdan, Dariusz „Tiger” Michalczewski, Wojciech Mann, Katarzyna Bonda, Andrzej Seweryn, Krystyna Czubówna, Czesław Lang, Chris Niedenthal, Magda Mołek, Reni Jusis, Majka Jeżowska, Michał Żewłakow i inni, a rozmowy z zaproszonymi gośćmi niejednokrotnie odbijały się szerokim echem w mediach.

Onet Audio w październiku 2022 r. otrzymała nagrodę magazynu „Media i Marketing Polska” za najlepszą ofertępodcastową w Polsce. Podcasty Onet Audio we wrześniu 2022 r. zostały odtworzone 3,2 mln razy.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sławomir Kamiński szefem działu Foto
Od lutego 2023 r. zespołem Foto "Gazety Wyborczej" i jednocześnie Agencji Wyborcza.pl pokieruje Sławomir Kamiński. To uznany fotoreporter i laureat wielu prestiżowych konkursów fotografii prasowej, m.in. autor Zdjęcia Roku wybranego w konkursie Grand Press Photo 2019, związany z redakcją "Wyborczej" od 30 lat.
Tomasz Korniejew dyrektorem wydawniczym Gazeta.pl
Gazeta.pl ma ambicję, by wychodzić poza utarte schematy i dostarczać użytkownikom interesujące i angażujące treści. Od połowy ubiegłego roku w portalu i jego serwisach zachodzą zmiany organizacyjne, mające na celu usprawnienie pracy zespołu. Wraz z początkiem nowego roku, po dwóch latach pracy jako dyrektor Moto.pl, Tomasz Korniejew awansował w strukturach Gazeta.pl na...
Dorota Żurkowska obejmuje rolę Group Senior Vice President Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za rozwój współpracy z partnerami dystrybucyjnymi, reklamowymi i licencyjnymi. Biuro Reklamy TVN Media będzie raportować bezpośrednio do niej. W związku ze zmianami struktury Piotr Tyborowicz odchodzi z funkcji Dyrektora Biura...
Social media już dawno przestały być tylko przestrzenią rozrywki i rekreacji. Wraz z upowszechnieniem się pracy hybrydowej i wirtualizacją codziennych zadań, coraz częściej social media stają się dla nas źródłem fachowej wiedzy nt. zdrowia. Medycy coraz częściej porzucają pisanie poradników dla pacjentów i wizyty w mediach tradycyjnych na rzecz wideo,...
W jakie zewnętrzne działania reklamowe warto zainwestować w 2023 roku?
W jaki sposób dobrać odpowiednie nośniki reklamowe w 2023 roku? Co będzie na topie i w co warto inwestować? Agencja reklamy zewnetrznej RECEVENT przygotowała zestawienie najpopularniejszych rozwiązań reklamowych, w które warto inwestować w 2023 roku. Sprawdziła także, jak będzie się rozwijał rynek OOH w nadchodzących latach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764