logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Rachunek sumienia” – nowy podcast Onetu i Newsweeka

  PR 21.01.2024, przeczytano 449 razy
ilustracja

W niedzielę w Onet Audio, w Onecie i w serwisie Newsweek.pl ruszył podcast Tomasza Sekielskiego i Magdaleny Rigamonti. „Rachunek sumienia” to podcast o ludziach, na których kariery, na osobiste historie, a czasem i na całe życie, wpływ miała - lub ma - instytucja jaką jest Kościół katolicki. Gościem pierwszego odcinka jest Szymon Hołownia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_rachunek-sumienia_-%E2%80%93-nowy-podcast-onetu-i-newsweeka,402812,artykul.html

Pierwszym gościem jest Szymon Hołownia. Celowo nie mówię marszałek Szymon Hołownia. Bo tutaj ta funkcja w państwie nie jest kluczowa. Kluczowa jest jego wiara w Boga, o której otwarcie mówi i która sprawia, że jego życie prywatne miało konkretny przebieg, a teraz ta wiara może mieć dopiero wpływ na decyzje zawodowe, a te na całe społeczeństwo. Dlatego w rozmowie padną pytania o dwie ważne księgi - Biblię i Konstytucję. Nad tą ostatnią płakał. Pierwszą traktuje jak przewodnik życiowy – zapowiada Tomasz Sekielski, redaktor naczelny „Newsweeka” oraz autor podcastu. 

W kolejnym odcinku „Rachunku sumienia” pojawi się rozmowa z wiceminister kultury Joanną Scheuring - Wielgus o grzechach o. Rydzyka - milionach od państwa, również z funduszów ministerstwa, a w kolejnych wydaniach także: rozmowy z Prezydentem Aleksandrem KwaśniewskimLeszkiem Millerem oraz Jerzym Owsiakiem.

„Rachunek sumienia” – nowe odcinki w każdą niedzielę, od 21 stycznia w Onet Audio oraz na Newsweek.pl i w Onecie.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Wyborcza” powołała zespół ds. wzrostu
Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. To kolejny, ważny krok na ścieżce transformacji cyfrowej tytułu. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i...
RMF FM z największym zaufaniem Polaków wg Reutersa
Radio RMF FM po raz 7. z rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
Multikino Ursynów zamyka się w sierpniu
Warszawiacy mają ostatnią szansę, by cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi oraz wyjątkowymi projektami specjalnymi w Multikinie Ursynów. Multipleks zakończy działalność 18 sierpnia tego roku, ale nie odchodzi bez echa – w ostatni weekend swojej działalności obiecuje niezapomniane atrakcje dla kinomanów.
Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764