logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Racz Waść Wpaść” - nowa kampania marki Kasztelan

  PR 20.07.2020, przeczytano 3885 razy
ilustracja

Ruszyła nowa kampania marki Kasztelan pod hasłem „Racz Waść Wpaść”.  Dwa spoty TV prezentują wariant Kasztelan Jasne Pełne, znany dotychczas tylko mieszkańcom Sierpca – kolebki piwa Kasztelan. Głównym zadaniem nowej komunikacji jest podkreślenie regionalności i towarzyskiego charakteru marki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_racz-wasc-wpasc_---nowa-kampania-marki-kasztelan,387824,artykul.html

20 lipca marka Kasztelan zaprezentuje nową platformę komunikacyjną „Racz Waść Wpaść”, która jest częścią kompleksowego rebrandingu marki. Kampania telewizyjna, składająca się z dwóch spotów, podkreśla najważniejsze cechy marki – regionalność i jej społeczny charakter. Nowością i osią komunikacji jest brand hero, Kasztelan, którego postać łączy w sobie charakter współczesnych superbohaterów i elementy szlacheckie, tworząc wizytówkę marki, stojącej na pograniczu tradycji i nowoczesności.

- Postać Kasztelana jest „uzbrojona” w supermoce przenoszenia ludzi w świat biesiady. To postać zawadiacka i z humorem, która zachęca konsumentów do wyjścia z domu i zabawy w gronie innych ludzi.  Spoty to pierwsze odcinki z serii nowych perypetii Kasztelana. – mówi Aleksandra Lipko-Kruk, menedżerka marki Kasztelan.

Kampania telewizyjna to kolejny etap działań wokół gruntownej zmiany jaką przeszła marka Kasztelan w tym roku. W czerwcu wszystkie warianty Kasztelana pojawiły się na półkach sklepowych w nowej szacie graficznej, a wariant Kasztelan Jasne Pełne trafił do ogólnopolskiej sprzedaży. Od początku lipca trwa kampania digitalowa. Natomiast w miejscach sprzedaży i gastronomi pojawią się materiały POS. Planowana jest także kampania OOH.

Nową szatę graficzną oraz identyfikację wizualną marki zaprojektowała agencja Dragon Rouge. Za nadzór kreatywny nad kampanią odpowiada agencja Brainbox, która również przygotowała koncepcję spotu. Wyreżyserował go Szymon Pawlik, a wyprodukował dom produkcyjny Dynamo. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative.

Źródło: Carlsberg Polska

www.carlsbergpolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Wszystko wszystkim ale 3 osoby na koniu to masakra!!!! Nawet jedna.....strasznie żal mi koni!!!!!!!!

Najnowsze w tym dziale

W maju do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR) dołączyły dwie nowe firmy specjalizujące się w postprodukcji: Xantus oraz Locomotive, powiększając grono zrzeszonych studiów do 29. Nowi członkowie wzmocnią sekcję postprodukcji oraz grupy robocze zajmujące się szkoleniami i zagadnieniami AI.
Radosław Tarczyński z Eskimi do Veovee
Z początkiem kwietnia do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński, obejmując nowo utworzone stanowisko Businness Development Directora. Tarczyński będzie odpowiedzialny za stworzenie działu rozwiązań mobilnych dla klientów bezpośrednich ze szczególnym uwzględnieniem obszarów adgaming oraz adretail.
Letnia aktywacja Peroni od Hand Made
Agencja Hand Made wygrała przetarg i poprowadzi działania w ramach letniej kampanii Peroni, marki należącej do Kompanii Piwowarskiej.
Kuba Kossut Dyrektorem Generalnym Adlook
Szybszy wzrost Adlook w obliczu utrzymujących się problemów branży związanych z prywatnością i zaostrzonymi przepisami - to sytuacja, z którą będzie mierzyć się firma pod przewodnictwem nowego Dyrektora Generalnego.
Luckyyou dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich
Wystartowała kampania społeczna „Co za różnica?” promująca wolontariat na rzecz osób starszych i samotnych w ramach Programu „Obecność” Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Za kompleksową realizację akcji odpowiada agencja LUCKYYOU.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764