logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Raport z anteny” – nowa formuła serwisu informacyjnego Time SA

  PR 19.02.2021, przeczytano 230 razy
ilustracja
fot. Agencja Super Express

16 lutego w mediach cyfrowych należących do Time SA wystartował serwis informacyjny „Raport z anteny”. Jest on nadawany na żywo symultanicznie w dwóch formatach: audio – na antenie radia VOX FM  oraz wideo - w internetowym programie „Super Raport” emitowanym  na stronie głównej Super Express (SE.pl) i na stronie głównej radia VOX FM (voxfm.pl).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_raport-z-anteny_-%E2%80%93-nowa-formula-serwisu-informacyjnego-time-sa,390281,artykul.html

Czterominutowy serwis informacyjny „Raport z anteny” prowadzi na zmianę trójka dziennikarzy radia VOX FM: Marta Kiermasz, Beata Bzdunek-Zbrozińska i Paweł Doncbach. Jest on realizowany codziennie o godz. 9.00 i 10.00. ze wspólnego newsroomu Super Expressu i stacji radiowych VOX FM, Radia ESKA, Eska ROCK, Radia Plus i Radia WAWA. Planowana jest również emisja w godzinach popołudniowych.

Raport z anteny” w pionierski sposób łączy skondensowane newsy radiowe, atrakcyjny przekaz  wideo oraz treści publikowane online.

Grupa Time SA konsekwentnie stawia na multimedialność, a nowa formuła pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać atuty, takie  jak doświadczeni dziennikarze, sprawny zespół wideo
i potencjał stron internetowych.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
LOVEMEDIA i Telewizja Polska są pierwszymi firmami, które otrzymały złoty znak programu QUALID. Oznacza to, że ukończyły procedurę weryfikacji - spełniły warunki we wszystkich czterech obszarach programu oraz przeszły specjalistyczne szkolenia.
Zespół redakcyjny Telex.hu z Węgier otrzymał Nagrodę #AllForJan – wyróżnienie, które jest upamiętnieniem osoby zamordowanego 3 lata temu słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. Gala #AllForJan była częścią konferencji MEDIA for FREEDOM Summit (d. Press Freedom Conference), wydarzenia online organizowanego 25 lutego przez European Magazine Media...
W związku z publikacjami Onetu, Na Temat, Oko.press, Dziennika Bałtyckiego, Polska The Times, wyborcza.pl, Wprost, WP i innych, w których dokonano manipulacji przekazu wypowiedzi Prezesa Jacka Kurskiego, podczas rozprawy w związku z wniesieniem przez TVP prywatnego aktu oskarżenia przeciwko p. Sadurskiemu, Telewizja Polska żąda zaprzestania powielania wyrwanych z kontekstu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764