logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Remont w Prezencie” nową produkcją własną Telewizji WP

  PR 19.05.2020, przeczytano 811 razy
ilustracjastrzałka

W sierpniu 2020 zadebiutuje nowy program Telewizji WP. Ekipa „Remontu w prezencie” podczas wspólnego wyjazdu wypoczynkowego bliskich sobie osób zajmie się gruntowną metamorfozą wybranego pomieszczenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_remont-w-prezencie_-nowa-produkcja-wlasna-telewizji-wp,387080,artykul.html

Wybrane w castingu osoby proszą o wyremontowanie pomieszczenia w domu ich najbliższych. Ostateczną decyzję podejmuje jednak architekt. Bliscy na czas prac ekipy pod czujnym okiem projektanta będą mogli relaksować się podczas tygodniowego wyjazdu. Miejsce docelowe zostanie wylosowane spośród polskich miejscowości turystycznych. Nikt z uczestników nie będzie wiedział, gdzie spędzi urlop.

– Programy o remontowaniu i urządzaniu wnętrz w naszej ramówce cieszą się ogromną popularnością. To idealny moment, by zaproponować widzom własny format, który stanowi nową jakość w tym obszarze. „Remont w prezencie” to nie tylko metamorfoza wybranego pomieszczenia, ale także idealna okazja dla bliskich osób, by odnowić relację, czy po prostu spędzić wspaniały czas podczas urlopu niespodzianki – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

W ramach cyklu powstanie 10 odcinków, w których udział weźmie 10 rodzin. Program poprowadzą Klaudia Halejcio, aktorka telewizyjna i filmowa oraz architekt Marcin Grzelewski. Nagrania rozpoczną się w czerwcu i będą odbywać się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Start emisji programu zaplanowano na sierpień 2020 roku. Program powstaje we współpracy z markami holdingu Wirtualnej Polski: Wakacje.pl, homebook.pl oraz totalmoney.pl. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Klaudia Halejcio to polska aktorka, która karierę zaczynała w wieku 4 lat. Występowała w licznych produkcjach filmowych i telewizyjnych, ostatnio brała udział w programie „Dance, dance, dance”. Regularnie gra również w Teatrze Komedia. Jej pasją jest design i urządzanie wnętrz.

Marcin Grzelewski to nagradzany architekt, który uprawnienia projektowe otrzymał w 2009 roku. Jest członkiem Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, Nagoya University w Japonii oraz University of Strathclyde w Glasgow. Partner pracowni architektonicznej APA Wojciechowski. Miłośnik sportów motorowych i podróży, kierowca rajdowy, pasjonat nurkowania.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Stawiam dolary przeciw orzechom, że się nie uda.
Bo to WP, to nie może się udać.

avatar użytkownika
,

W rzeczywistości niczego byś nie postawił bo wielokrotnie już dowiodłeś, że Twoje fobie wobec WP nie wynikają z żadnych merytorycznych przesłanek - podobnie jak ocena ich sukcesów i porażek.  

,

WP od bardzo długiego czasu nie ma żadnych sukcesów.
W zasadzie to nawet gdybanie o możliwych sukcesach WP jest jak kopanie leżącego.
  

brak ikonki
,

a jakie WP ma porażki? bo to chyba jeden z bardziej popularnych portali w PL i do tego dochodowy. Popularność + dochodowość w zupełności wystarcza do sukcesu.  

,

No to jeśli twoim zdaniem jest popularny i fajny to chyba dobrze. Masz co czytać.
A jak się uprzesz, to zostaniesz widzem nr 1 Telewizji WP, co nie będzie trudne, bo jest ich w porywach kilkudziesięciu.
  

avatar użytkownika
,

Kolego Penguas, tolerujemy od dawna Twoje kąśliwe uwagi mimo że bywają mało merytoryczne, ale dopóki wypowiadasz się na tematy poruszane w komentowanych tekstach, mieści się to w akceptowalnych granicach. Personalne ataki nie mieszczą się w nich. Fikol zadał proste pytanie i wskazał na oczywiste, znane każdemu fakty podważające zasadność kampanii, jaką prowadzisz tutaj przeciwko temu wydawcy. Jeśli nie umiesz na to odpowiedzieć powstrzymaj się od zabierania głosu, zamiast obrażać uczestników dyskusji.  

,

Być może kolega Fikol, jest społecznikiem, podpowiadającym wszystkim wokół, jak mogą swój biznes poprawić.
Ja za darmo mogę co najwyżej ogólnikowo obśmiać.

Za analizy się płaci. A tekst tupu, że mam na jakieś pytanie odpowiedzieć, bo ktoś je zadał, może działają na dzieci w podstawówce, ale w biznesie budzą raczej uśmiech politowania.
  

avatar użytkownika
,

Nikt Cię nie prosi o żadne wypowiedzi - przeciwnie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, oszczędź nam swoich obraźliwych uwag personalnych.  

,

Ale ja Cię nie pytam o pozwolenie czy mogę komentować.

Nie pasuje, że ludzie komentują niezgodnie z twoim ograniczonym światopoglądem, wyłącz komentowanie pod śmieciowymi publikacjami, które nazywasz PR.
  

avatar użytkownika
,

Komentować możesz do woli. Jeśli będziesz obrażać ludzi zamiast komentować - ukrócimy to. Czego nie rozumiesz?  

,

Rozumiem doskonale. Stosujesz tę metodę na forum - gdy nie wiesz co odpisać, grozisz, że jako admin zaczniesz kasować wpisy.  

brak ikonki
,

Rekin byznesu mnie nie uraził, natomiast artykuł mnie zaciekawił pod kątem product placement. Czy rekin mi zrobi analizę opłacalności reklamowania się, oczywiście płatną, czy mam sam sobie zrobić?  

,

Wpis usunięty z przyczyn regulaminowych (Wpis obraźliwy lub naruszający dobre obyczaje)   

,

A jeśli chodzi o analizę. Wrzuć ogłoszenie na giełdę, jeśli będzie interesujące, na pewno ktoś się zgłosi.  

,

Hohoho, wolność słowa to na Signs wyłącznie teoretyczne zagadnienie.  

avatar użytkownika
,

Mylisz wolność słowa z przyzwoleniem na poniżanie innych. Twoje uwagi personalne nie zaliczają się do kategorii dóbr, które powinny podlegać ochronie w ramach wolności słowa.  

,

A teraz usiłujesz przekonać czytelników, że jeden z nich jest winien tego, że pozostali są durni?  

avatar użytkownika
,

Być może Cię to zdziwi, ale fakt że Ty masz wszystkich wokół za durniów nie oznacza jeszcze, że wszyscy wokół myślą o sobie w ten sposób. Ulegasz projekcji - to znany w psychologii mechanizm obronny. Tylko przed czym się chcesz bronić - źle Ci u nas?  

,

Masz rację!
Durnie rzadko kiedy zdają sobie sprawę ze swojej durnoty.

Wszak wielbiciele disco polo naprawdę uważają, że to jest muzyka.
  

avatar użytkownika
,

Nie wszyscy są przywiązani do szufladkowania i słownikowych określeń tak niewolniczo jak Ty. Dlatego są tacy którzy wolą posłuchać tego co lubią, spędzić czas w serwisie który lubią albo zjeść to co lubią - i mają gdzieś czy zechcesz nazwać to muzyką, portalem wertykalnym albo pączkiem.  

Najnowsze w tym dziale

Burza medialna wokół odejścia Stanowskiego z Kanału Sportowego
Decyzją o odejściu z Kanału Sportowego i utworzeniem nowego programu – Kanału Zero, Krzysztof Stanowski ściągnął na siebie uwagę mediów i internautów. Jak wynika z najnowszej analizy PSMM Monitoring & More decyzja i powody rezygnacji Stanowskiego były szeroko komentowane w przestrzeni medialnej. W niespełna dwa miesiące dyskusja wygenerowała blisko 300 tys....
Coraz więcej osób w Polsce płaci za dostęp do treści wideo w internecie. Przy stale powiększającej się ofercie serwisów, współdzielenie kont i opłat stało się siecią skomplikowanych zależności. Zdecydowana większość użytkowników płatnej telewizji nie rozważa rezygnacji z tej usługi. Telewizja pomimo spadków oglądalności to wciąż...
„Dating Naked – Nagi raj” – reality show w MTV Polska
MTV Polska zaprasza widzów w podróż do rozgrzanej do czerwoności rajskiej Tajlandii! Już w tym tygodniu na kanale stacji zadebiutuje „Dating Naked – Nagi raj”. To 11-odcinkowe randkowe reality show, w którym dwoje uczestników odkrywa dosłownie wszystkie karty, aby odnaleźć miłość. Premierowe dwa odcinki już w najbliższy czwartek 30 listopada o 23:00 w MTV Polska....
9. edycja Festiwalu Matematyki od „Wyborczej”
W sobotę 2 grudnia br. w siedzibie Agory i Wyborczej w Warszawie (przy ulicy Czerskiej 8/10) będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Odbędą się różnorodne warsztaty, które wprowadzą uczestników w fascynujący świat matematyki. 9. “Festiwal Matematyki” to święto logicznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania łamigłówek, zabawy...
Po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa i kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764