logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Rethinking possibilites” – Konica Minolta na Virtual.drupa 2021

  PR 16.04.2021, przeczytano 203 razy

Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej działania jak druk inkjetowy, druk produkcyjny, uszlachetnianie, druk etykiet i opakowań, czy laserowe wycinanie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_rethinking-possibilites_-%E2%80%93-konica-minolta-na-virtual.drupa-2021,391075,artykul.html

Głównym przesłaniem Konica Minolta będzie „przekraczanie granic”, poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w druku. Firma będzie się koncentrować na wspieraniu klientów w realizowanej przez nich transformacji cyfrowej.

Zautomatyzowany cyfrowy druk produkcyjny” – sesja online odbywająca się 21 kwietnia o godzinie 10.40 będzie poświęcona oprogramowaniu i urządzeniom Konica Minolta w kontekście usprawnienia przepływu prac w drukarni. Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się: oprogramowanie AccurioPro Flux, AccurioPro Dashboard oraz bazujące na technice tonerowej urządzenia arkuszowe AccurioPress C4080 i AccurioPress C14000, wzbogacone o różne systemy wykańczania oferowane przez Konica Minolta.

Główną atrakcją sesji zaplanowanej na 22 kwietnia na godz. 10.00 będzie wielokolorowa maszyna inkjetowa AccurioJet KM-1e LED UV (następca modelu AccurioJet KM-1), zapewniająca – jak podkreśla Konica Minolta – wysoką jakość druku z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii dostępnej na rynku.

Podczas sesji odbywającej się 22 kwietnia o godz. 11:20 zaprezentowane zostaną zalety i bogate możliwości urządzenia do uszlachetnień – MGI JetVarnish 3D, oferowanego w różnych wariantach – od modelu entry level do rozbudowanej wersji w formacie B1.

Kolejnego dnia targów – 23 kwietnia o godz. 10:00 będzie miała miejsce sesja poświęcona cyfrowemu systemowi do laserowego wycinania – MOTIONCUTTER.

Ciesząca się niesłabnącą popularnością na całym świecie tonerowa maszyna etykietowa AccurioLabel 230 oraz najnowsze urządzenie do  druku opakowań z tektury falistej – PKG-675i – będą „gwiazdami” sesji poświęconej produkcji opakowań i etykiet, zaplanowanej na 23 kwietnia na godz. 11:20.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp.z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grafmasz dostarcza ploter Sinajet do drukarni Reklama AZ
Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Czas ten wykorzystała na rozbudowę firmy nie tylko pod względem lokalowym (posiada dwa obiekty produkcyjne o powierzchni około 600 m2), ale również na ciągłe inwestycje w park maszynowy. Szeroki zakres usług realizują dzięki doświadczeniu swoich pracowników, a prace...
Canon: urządzenia Imagepress z nowoczesnymi funkcjami kontroli jakości i nadzoru nad wydrukiem
Canon wprowadza na rynek dwie nowe opcje do automatyzacji druku. Moduły Sensing Unit oraz Inspection Unit udoskonalą urządzenia serii imagePRESS C10010VP. To premierowe rozwiązania, które są kontynuacją wsparcia klientów w druku produkcyjnym. Dostawcy usług druku mogą teraz monitorować i dbać o jakość wydruków w sposób automatyczny, bez konieczności...
Interprint na Łódź Design Festival 2021
Interprint już po raz czternasty bierze udział w Łódź Design Festival. Tradycyjnie też jest fundatorem jednej z nagród w plebiscycie make me!. Wystawa towarzysząca konkursowi i prezentująca najciekawsze projekty twórców z całego świata będzie zorganizowana w przeszklonych pawilonach na terenie kompleksu OFF Piotrkowska. I właśnie tuż obok zaplanowana...
Sektor opakowań jest jedną z branż, która w pandemii radzi sobie nad wyraz dobrze. Zwiększyło się zapotrzebowanie na opakowania do wysyłki towarów zamawianych online, jedzenia na wynos czy środków czyszczących i higienicznych. O kondycji firm z sektora świadczy także ich niski poziom zadłużenia. Według danych Krajowego Rejestru Długów Informacji Gospodarczej zobowiązania te...
Heidelberg Wallbox coraz popularniejszy
Na rynku niemieckim Heidelberg jest w gronie odnoszących największe sukcesy dostawców rozwiązań do ładowania aut elektrycznych. Aby skuteczniej sprostać rosnącemu popytowi w tym sektorze, a tym samym jeszcze bardziej wzmocnić swoją pozycję rynkową, Heidelberg uruchomił teraz drugą linię produkcyjną do ich produkcji w zakładach w Wiesloch-Walldorf.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764