logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Rezerwacja” Katarzyny Janowskiej w Onecie od 4 września

  PR 07.09.2020, przeczytano 523 razy

Od początku września w każdy piątek o godz. 10.30 będzie można oglądać „Rezerwację”, program Katarzyny Janowskiej. Redaktor naczelna Onet Kultura i jej goście gwarantują najwyższej jakości przegląd wydarzeń kulturalnych oraz rekomendują co wybrać z szerokiej oferty premier filmów, spektakli, koncertów, książek czy festiwali.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_rezerwacja_-katarzyny-janowskiej-w-onecie-od-4-wrzesnia,388345,artykul.html

W pierwszych odcinkach gośćmi Katarzyny Janowskiej będą m.in. Anne Applebaum, dziennikarka, laureatka Nagrody Pulitzera, reportażysta Mariusz Szczygieł, wokalistka Renata Przemyk, pisarka Dorota Masłowska oraz piosenkarka i kompozytorka Katarzyna Nosowska.

„Rezerwacja” to jedyny w polskich mediach elektronicznych program o kulturze, który pojawiał się regularnie w czasie pandemii. Rozmowy z gośćmi Katarzyna Janowska prowadziła poprzez łączenia na żywo.

– W specjalnym wydaniu programu wręczyliśmy Olśnienia Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Kraków, które nie mogły się odbyć w Krakowie z powodu pandemii. W czasie pandemii dyskutowaliśmy także o problemach ludzi kultury wywołanych przez zamknięcie kin, teatrów, muzeów. Prof. Jerzy Hausner, od lat pokazujący związki kultury i ekonomii, wskazywał w programie ścieżki wyjścia z kryzysu poprzez kulturę, a Minister Piotr Gliński ogłaszał plany pomocy dla branży kultury. W czasie kampanii wyborczej tylko w „Rezerwacji” kandydaci na urząd Prezydenta RP mówili o swoich planach dotyczących kultury – mówi Katarzyna Janowska, autorka „Rezerwacji”, redaktor naczelna Onet Kultura.

Od 4 września program „Rezerwacja” będzie realizowany na żywo w warszawskiej kawiarni Pardon To Tu.

– To miejsce, które widzowie kojarzą już z poprzednich sezonów programu, będzie naszym studiem, w którym prezentujemy najnowsze książki, filmy, płyty i spektakle teatralne. To tu porozmawiamy z twórcami i będziemy dyskutować na tematy najważniejsze dla branży kultury. Ale też często będziemy wychodzić z kamerą do miejsc ulubionych lub ważnych dla naszych bohaterów, tworząc swoistą mapę kultury – zapowiada Katarzyna Janowska.

„Rezerwacja” – nowe odcinki w każdy piątek, od 4 września o godz. 10.30 w Onecie

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
Damian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764