logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Rozmowy o przyszłości” - nowy program w Onecie

  PR 04.01.2019, przeczytano 448 razy

Onet rozpoczął emisję nowego programu pt. „Rozmowy o przyszłości”, cyklu spotkań z polskimi i światowymi pisarzami oraz intelektualistami. 7-odcinkowy program realizuje Festiwal Conrada w Krakowie i Dział Kultury Onetu, a jego autorami oraz prowadzącymi są: Katarzyna Janowska, redaktor naczelna Onet Kultura oraz Grzegorz Jankowicz, Grzegorz Jankowicz,dyrektor programowy Festiwalu Conrada. Program będzie można oglądać w każdy wtorek i sobotę o godz. 20.00 na Onet.pl oraz na vod.pl (on demand), a także na YouTube i Facebooku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_rozmowy-o-przyszlosci_---nowy-program-w-onecie,380686,artykul.html

W „Rozmowach o przyszłości” prowadzący rozmawiają z gośćmi krakowskiego festiwalu literatury.

–  Czas przyspieszył, przyszłość rodzi się na naszych oczach. Gorące pytania: czy grozi nam katastrofa ekologiczna, kto i na jakich zasadach będzie mógł ingerować w nasze geny, co z demokracją i wolnością w świecie big data rozpalają wyobraźnię naukowców, padają codziennych rozmowach. W „Rozmowach o przyszłości” postanowiliśmy zapytać pisarzy i pisarki, intelektualistów, reporterów o zagrożenia, osobiste lęki, ale i nadzieje związane m.in z rozwojem technologii, sztuczną inteligencją, wydłużającym się życiem, możliwością ingerowania w nasze geny. Powstał unikalny katalog wyzwań, lęków i projektów przyszłości, a także unikalny w polskim internecie zapis wideo spotkań z gwiazdami literatury i humanistyki – mówi Katarzyna Janowska, autorka i prowadząca program „Rozmowy o przyszłości”.

W pierwszym odcinku „Rozmów o przyszłości” można było obejrzeć rozmowę z Olgą Tokarczuk o ekologii, roli kobiet i metafizyce przyszłości.

W kolejnych odcinkach autorzy programu „Rozmowy o przyszłości” spotkają się z Grzegorzem Lindenbergiem, socjologiem, autorem książki „Ludzkość poprawiona”, hinduską pisarką i działaczką społeczną Arundhati Roy, Martin Caparrosem, argentyńskim dziennikarzem i prozaikiem, autorem reportażu-eseju „Głód”, Jackiem Dukajem prozaikiem i eseistą, Maciejem Zarembą, dziennikarzem polskiego pochodzenia mieszkającym w Szwecji na temat społeczeństwa idealnego, które próbowano stworzyć w Szwecji oraz profesorem Bogdanem de Barbaroo tym czy możliwa jest miłość na całe życie i jak będą wyglądały związki i rodziny, gdy będziemy żyć ponad sto lat.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
AMS: więcej nośników cyfrowych, inwestycja w Piano Group
AMS S.A. z Grupy Agora została w lipcu 2019 r. większościowym udziałowcem Piano Group, prowadzącej działalność w obszarze digital out of home (DOOH) jako operator platformy MoveTV z ekranami w największych klubach fitness w Polsce i autorskim kontentem premium dostosowanym do oglądania podczas ćwiczeń. Dzięki tej transakcji AMS, lider polskiego rynku reklamy zewnętrznej, poszerzy...
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za czerwiec 2019 r.
Po raz pierwszy w historii polskiego rankingu YouTube Ads Leaderboard, spoty jednej marki uplasowały się na wszystkich pozycjach rankingu. Kampania “A co gdyby?” z udziałem Janusza Chabiora w obrazowy, ale i humorystyczny sposób przekonuje użytkowników OLX do zachowania kultury w trakcie rozmów pomiędzy kupującymi a sprzedającymi. W spotach zobaczymy, jakie konsekwencje może...
Onet.pl najczęściej cytowanym medium w czerwcu 2019
W rankingu najczęściej cytowanych mediów w czerwcu pierwsze miejsce zajął portal Onet.pl  – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach znalazły się radio RMF FM oraz portal Wirtualna Polska.
Według danych Gemius/PBI w czerwcu serwis KomputerSwiat.pl odwiedziło 3,96 mln realnych użytkowników, co dało mu pierwszą pozycję wśród serwisów technologicznych trzeci miesiąc z rzędu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764