logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Siła kobiet. Droga do sukcesu” – program Katarzyny Janowskiej w Onet.pl

  PR 16.06.2016, przeczytano 1380 razy
ilustracja

19 czerwca 2016 (niedziela) w Onet.pl zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego autorskiego programu Katarzyny Janowskiej „Siła kobiet. Droga do sukcesu”. Gościem pierwszego odcinka będzie Katarzyna Bonda, polska pisarka i autorka powieści kryminalnych. Kolejne odcinki pierwszej serii będą pojawiały się co tydzień, w niedzielę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_sila-kobiet.-droga-do-sukcesu_-%E2%80%93-program-katarzyny-janowskiej-w-onet.pl,28972,artykul.html

„Siła kobiet. Droga do sukcesu” to cykl rozmów Katarzyny Janowskiej z pięcioma kobietami o ich drodze do sukcesu, pasjach, osiągnięciach artystycznych i planach na przyszłość. Każda z bohaterek programu ma za sobą inną historię, każda jest silna, odnosi sukcesy, ma świadomość swoich mocnych stron. Prowadząca program będzie starała się dowiedzieć, skąd jej rozmówczynie czerpią siłę do realizacji codziennych wyzwań, jaką cenę płacą za sukces.

W kulturze kobiety odgrywają istotną, jeśli nie kluczową rolę. Są  obecne we wszystkich sferach artystycznej i kulturalnej przestrzeni,  często ich twórczość jest elementem skomplikowanej domowej układanki, której muszą sprostać, a mimo to a może właśnie dlatego odnoszą sukcesy. Warto im się przyglądać. 
– mówi Katarzyna Janowska.

Pierwszy sezon programu „Siła kobiet. Droga do sukcesu” widzowie będą mogli oglądać od niedzieli, 19 czerwca 2016, w Onet.pl. Gościem pierwszego odcinka będzie królowa powieści kryminalnych, Katarzyna Bonda. Kolejne odcinki będą pojawiać się cyklicznie, co tydzień. Gośćmi kolejnych odcinków będą Agata Kulesza, Kayah, Ewa Błaszczyk i Roma Gąsiorowska-Żurawska. Rozmowy Katarzyny Janowskiej z bohaterkami programu są realizowane we wnętrzach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Zwiastun pierwszej serii: https://www.youtube.com/watch?v=MU_QvpjtfTI

Katarzyna Janowska - dziennikarka prasowa i telewizyjna. Do grudnia 2015 dyrektor kanału TVP Kultura. Od kwietnia redaktor naczelna kultury w Onet-RAS Polska. Współautorka słynnego telewizyjnego i książkowego cyklu pt. „Rozmowy na koniec wieku”, a następnie „Rozmowy na nowy wiek”, uhonorowana Wiktorem za najlepszy program telewizyjny. Autorka i współprowadząca talk show w TVP kultura „Hala odlotów”, nagrodzony Grand Pressem za 2015 rok. Laureatka min. Róży Gali.

Źródło: Grupa Onet-RAS Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku pojawiło się narzędzie, które wesprze specjalistów SEO i marketingowców w obszarze dystrybucji treści. AI Media Planner od WhitePress wybierze za nas optymalne miejsca publikacji zgodne z wyznaczonymi celami, w zautomatyzowany sposób dobierze wyrażenia kluczowe, przygotuje wytyczne dla copywriterów w oparciu o AI czy w końcu, zmaksymalizuje efektywność działań...
Współpraca ma na celu wzmocnienie kampanii SEM oraz zwiększenie ich skuteczności poprzez rozszerzenie działań klientów Mediahub o narzędzia oparte na sztucznej inteligencji takich jak ChatGPT.
Nowa odsłona strony głównej Pb.pl
21 marca Puls Biznesu odsłonił nową, gruntownie przebudowaną stronę główną pb.pl — serwisu skierowanego do menedżerów i właścicieli firm oraz inwestorów, który codziennie dostarcza ponad 100 artykułów na temat biznesu, rynków finansowych i gospodarki.
„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764