logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Studio Wyborcze 2023 na żywo” w Onecie

  PR 03.10.2023, przeczytano 418 razy
ilustracja

2 października w Onecie ruszyła codzienna, wielogodzinna ramówka wideo z programami poświęconymi nadchodzącym wyborom parlamentarnym. Przez dwa tygodnie, od rana aż do wieczornego pasma wideocastów, widzowie mają dostęp do szerokiej oferty programów wyborczych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_studio-wyborcze-2023-na-zywo_-w-onecie,401585,artykul.html

Tematy związane z wyborami pojawiają się w programach wideo Onetu już od godz. 7:55 w ramach Onet Rano. Od godz. 10:00 aż do wieczornego pasma wideocastów użytkownicy Onetu będą mieli dostęp do wielogodzinnego programu wyborczego, w którym znajdą się m.in. specjalne wydania Onet Opinie DebataRaportu wyborczego prowadzonego przez Marcina Zawadę, programu Onet Europa z Dorotą Bawołek, a także debaty Newsweeka, Faktu i Onetu. W ramach debat będą poruszane kwestie społeczne, gospodarcze, ekologiczne czy sprawy młodych wyborców. 15 października na stronie głównej Onetu będzie transmitowany Wieczór wyborczy przygotowany przez dziennikarzy Onetu i Newsweeka. Program będzie można również oglądać na profilach redakcji w mediach społecznościowych. 

-Codzienny, wielogodzinny stream wyborczy to cośwyjątkowego w polskim internecie.W ramach grupy Ringier Axel Springer Polska łączymy siły najlepszych marek mediowych, tworząc serwis oraz streaming audio i wideo, który daje czytelnikom rzetelny ipełnyogląd tego, co dzieje się w kampanii wyborczej.Program ten będą współtworzyć też nasi partnerzy,m.in.TVN24 i RadioNowy Świat - mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu. 

We współpracy z TVN24 powstaje wideopodcast „Wybory kobiet”, który w każdy czwartek prowadzą dziennikarki: Arleta Zalewska z Faktów TVN oraz Aleksandra Pawlicka z Newsweeka. Dziennikarki biorą na warsztat kampanię wyborczą i jej wynik oceniany z perspektywy kobiet. Prowadzące nie tylko analizują i komentują wydarzenia polityczne, ale prowadzą też wywiady z inspirującymi kobietami zaangażowanymi w politykę.

We wrześniu uruchomiono także Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. W ramówce Radia Onet na wybory można znaleźć między innymi tematy polityczne: na żywo z codziennego programu Onet Rano, poświęcone wyborom programy wideo w wersji audio przygotowane przez dziennikarzy RASP, transmisje konwencji wyborczych, konferencji prasowych partii politycznych, informacje dotyczące kampanii wyborczej i polityki, archiwalne odcinki podcastów oraz premiery odcinków Stanu Wyjątkowego i specjalnych wydań Raportu międzynarodowego, a także wywiady z programu Onet Opinie: archiwalne oraz odcinki programu na żywo. Radia można słuchać w aplikacji Onet Audio, na stronie głównej Onet.pl i na stronie wybory.onet.pl. 

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764