logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Super Express” oferuje nowe akcje specjalne w Internecie

  PR 12.04.2019, przeczytano 152 razy

Serwis internetowy „Super Express” we współpracy z IDMnet i Afilo oferują Partnerom oraz Klientom możliwość realizacji nowoczesnych działań z zakresu performance marketingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_super-express_-oferuje-nowe-akcje-specjalne-w-internecie,382069,artykul.html

Pierwsza tego typu akcja specjalna przygotowana została dla iKonta Biznes w Alior Banku.

Serwis internetowy „Super Express” we współpracy z IDMnet i Afilo przygotowały dla Alior Banku akcję pod hasłem „Załóż iKonto Biznes i zgarnij 200 zł od ‘Super Expressu’ oraz do 1500 zł od Alior Banku”. Premia w wysokości 200 złotych jest przyznawana za założenie konta przy jednoczesnym spełnieniu warunków, zgodnie z zasadami Regulaminu Akcji Konto Biznes Alior Banku. Za aktywne korzystanie z konta oraz wykonanie na nim transakcji i czynności określonych w Regulaminie promocji „1500 zł dla firm” dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes, użytkownik może otrzymać w ciągu roku nawet 1500 zł premii. Szczegóły akcji znajdują się na stronie https://kontobiznes.se.pl/

- Od lat marka Super Express konsekwentnie buduje swoją komunikację zarówno do konsumentów, jak również do małego i średniego biznesu. Rzetelność i wysoka jakość informacji połączona z prostym i zrozumiałym językiem stanowią dla odbiorców wartość, na której można budować nowe inicjatywy biznesowe – mówi Ewa Lampart, dyrektor generalna Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764