logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Turning Points” - noworoczny magazyn „Gazety Wyborczej” i „New York Timesa”

  PR 30.12.2019, przeczytano 165 razy
ilustracjastrzałka

Druga zimna wojna? Koniec liberalnej demokracji? Co czeka ludzkość w 2020 r.? We wtorek, 31 grudnia br. wraz z „Gazetą Wyborczą” ukaże się „Turning Points” - specjalny magazyn stworzony przez redakcję „New York Timesa” i „Gazety Wyborczej”. Czytelnicy znajdą w nim rozważania wybitnych ludzi polityki, biznesu, nauki i kultury dotyczące wydarzeń, które mogą poruszyć świat w nadchodzącym roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_turning-points_---noworoczny-magazyn-_gazety-wyborczej_-i-_new-york-timesa_,385213,artykul.html

Po dekadzie chaosu czas na strach; nasza przyszłość zależy od społeczności; afrykańscy przedsiębiorcy będą siłą napędową kolejnej rewolucji cyfrowej; demokracje zachodnie oddają pole Chinom i różnym autokratom, rosną korupcja i nierówności społeczne - między innymi takie tezy będzie można przeczytać w noworocznym dodatku „Gazety Wyborczej” i „New York Timesa” zatytułowanym „Turning Points”. Ich autorami są znani intelektualiści, biznesmeni i politycy, jak: Jack Ma, Raghuram G. Rajan, Niall Ferguson, Darren Aronofsky czy Carles Puigdemont, którzy - podsumowując mijającą dekadę - z niepokojem patrzą w przyszłość. Co przyniesie rok 2020? Jakie zmiany technologiczne, polityczne oraz klimatyczne czekają ludzkość i jak zaradzić ich destrukcyjnym konsekwencjom?

- Nieszczęścia trapiące dzisiejszy świat mają wiele twarzy: Trumpa, brexitu czy ruchu żółtych kamizelek. U ich źródeł tkwią na ogół zmiany technologiczne i globalizacja. (...) Aby zwalczyć nierówności społeczne i poczucie bezradności, trzeba wspierać lokalne społeczności i zachęcać obywateli do angażowania się w demokratyczne działania  - twierdzi indyjski ekonomista, Raghuram G. Rajan.

Ponad to w „Turning Pionts” będzie można przeczytać m.in. o: Harmony - pierwszym na świecie robocie erotycznym, wyposażonym w sztuczną inteligencję opisanym przez Sayaka Murata; trwającej już zimnej wojnie z Chinami w opinii historyka Niall'a Ferguson'a; granicach kneblujących liberalną demokrację według byłego przewodniczącego Katalonii Carles'a Puigdemont'a; Grecie Thunberg, ikonie, jakiej potrzebuje nasza planeta zdaniem Darren'a Aronofsky'ego, a także o powrocie populizmu w Argentynie.

Magazyn „Turning Points” ukaże się we wtorek, 31 grudnia br. wraz z „Gazetą Wyborczą”, której cena wyniesie 6,99 zł.

„Gazetę Wyborczą” i magazyn wspiera kampania promocyjna prowadzona w radiu i na nośnikach reklamy zewnętrznej, autopromocja w papierowym wydaniu dziennika i jego dodatkach, serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Pierwsze wydanie dziennika w roku 2020 ukaże się 2 stycznia.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Daj kosza śmieciom” – ekologiczny cykl redakcyjny Gazeta.pl
W poniedziałek, 2 marca br. Gazeta.pl rozpocznie redakcyjną akcję „Daj kosza śmieciom”. Przez cały tydzień dziennikarze portalu będą prezentowali nowe przepisy dotyczące segregowania odpadów oraz spróbują zachęcić swoich czytelników do bycia bardziej eko. To kolejna odsłona działań Gazeta.pl mających na celu pogłębianie świadomości...
Rusza pierwsza trasa koncertowa z hologramowym artystą
Nowe technologie pomogą stworzyć nowe doświadczenia. Wirtualna rzeczywistość sprawia, że treść wydarzenia staje się bardziej interesująca i lepiej zaspokaja potrzeby współczesnego stylu życia ludzi. Dlatego też po innowacyjne rozwiązania chętnie sięga świat sztuki. Okulary wirtualnej rzeczywistości sprawdzają się w teatrze, po wirtualną rzeczywistość chętnie...
Startuje Ooo Ciastko - nowy program telewizji TVT
W najbliższy poniedziałek, 2 marca 2020, startuje nowy program telewizji TVT "Ooo Ciastko". Prowadzącą jest pochodząca z Rudy Ślaskiej vlogerka Ela Hurek.
Od początku 2020 roku Newspoint - platforma monitoringu mediów - rozszerza swoją ofertę o kolejne kluczowe źródło - serwis TikTok. Tym samym mocno powiększa globalne pokrycie monitorowanych źródeł, które przekracza już 150 tys. serwisów informacyjnych, 50 mln źródeł social media, 1200 tytułów prasowych i 200 stacji RTV z 75...
Elle – ponad 1,7mln wyświetleń na Tiktok
ELLE to tytuł, który jako pierwszy magazyn w Polsce pojawił się na platformie TikTok.  Zaskoczył użytkowników platformy jakościową rozrywką utrzymaną w estetyce premium. Na kanale zobaczymy bohaterów ze świata mody i popkultury, muzyczne wideo, a także poznamy bliżej pracę redakcji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764