logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Twarze Runmageddonu” - w fotografii Dominika Śmiałowskiego

  PR 13.05.2019, przeczytano 636 razy
ilustracjastrzałka

Nowy projekt „Twarze Runmageddonu” ukazuje przemianę, która dokonuje się w uczestnikach ekstremalnego biegu z przeszkodami. To wyraziste, oryginalne fotografie, które nie tylko przedstawiają prawdziwe emocje zawodników, ale także poruszą niejednego obserwatora.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_twarze-runmageddonu_---w-fotografii-dominika-smialowskiego,382409,artykul.html

O tym, że Runmageddon zmienia ludzi, ich sposób myślenia o sobie oraz o własnych możliwościach przeczytać można w niejednej, medialnej publikacji. Pokonując Runmageddon, większość startujących czuję niezwykły przypływ energii i pozytywnych emocji, które dodają życiowej odwagi, mobilizują oraz motywują. Przemianę, która się w nich dokonuje najlepiej widać na twarzach uczestników zaraz po ukończeniu biegu. Co doskonale oddaje nowy projekt realizowany we współpracy z Runmageddonem przez fotografa Dominika Śmiałowskiego, który postawił sobie za cel uchwycenie zmiany w portretach Runmageddończyków. 

Celem projektu pt.: „Twarze Runmageddonu” łączącego ekstremalny bieg z przeszkodami ze sztuką - fotografią jest przygotowanie kilkuset zdjęć Runmageddończyków przed startem i tuż po nim, a także wydanie tych najlepszych w albumie i podzielenie się nimi podczas wystawy. Uczestnicy, którzy decydują się na udział w projekcie, przychodzą do studia znajdującego się tuż przy lini startu i mety,  wypoczęci tuż przed rozgrzewką, a wracają pełni porunmageddonowych emocji. Zmianę, jaka dokonuje się w nich,  najlepiej widać na zdjęciach przed i po starcie.

Pierwszy etap projektu zrealizowany został podczas Runmageddonu Wrocław w kwietniu tego roku i zaowocował, aż  ponad 300 zdjęciami uczestników. Kolejny materiał zbierany będzie w trakcie Runmageddonu Ptak Warsaw Expo w dniach 25-26 maja br. oraz podczas Runmageddonu Poznań, w dniach 22-23 czerwca 2019. Każdy uczestnik, który decyduje się uchwycić swoją zmianę  i weźmie udział w projekcie otrzymuje zdjęcie dla siebie, dzięki czemu ma niezwykłą pamiątkę z pokonywania ekstremalnego biegu z przeszkodami.

obrazek

Źródło: Runmageddon

www.runmageddon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszyła rejestracja na wrześniowe targi Festiwaldruku.pl
W czerwcu rząd opublikował informacje, na które czekała cała branża: ponowna możliwość organizacji targów, spotkań oraz kongresów. Tym samym prace nad targami FestiwalDruku.pl ruszyły pełną parą. Zwiedzający mogą też już rejestrować się na to wydarzenie. Rejestracja jest bezpłatna dla przedstawicieli branży.
Drukarki Epson Colorworks z gwarancją na 3 lata
Nabywcy nowych urządzeń drukarek do etykiet z serii ColorWorks, którzy dokonają zakupu między 01.07.2020, a do 30 września 2020, mogą bezpłatnie wydłużyć okres gwarancyjny o dodatkowe 24 miesiące.
#Kobiecehistorie – inspirująca akcja marki Porta
PORTA chce być blisko kobiet, słuchać je i poznawać. Dlatego oddaje w ich ręce swoje kanały social media i zaprasza do tworzenia cyklu #KobieceHistorie. Opowieści wspaniałych kobiet od połowy lipca będzie można usłyszeć i obserwować na Instagramie.
Monday – agencja komunikacji w ramach współpracy z Wolt Polska odpowiada za wsparcie komunikacji korporacyjnej i marketingowej oraz doradztwo strategiczne w obszarze Public Relations i Public Affairs. Projekt po stronie Monday koordynuje Michał Czekański – Public Affairs Director.
Komunikacja+ wspiera Billennium w zakresie EB i SM
Grupa Komunikacja+ nawiązała współpracę z Billennium S.A., firmą oferującą innowacyjne rozwiązania i usługi IT dla biznesu. Działania GK+ skupiają się na dwóch obszarach: employer branding oraz social media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764