logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Twarze Runmageddonu” - w fotografii Dominika Śmiałowskiego

  PR 13.05.2019, przeczytano 475 razy
ilustracjastrzałka

Nowy projekt „Twarze Runmageddonu” ukazuje przemianę, która dokonuje się w uczestnikach ekstremalnego biegu z przeszkodami. To wyraziste, oryginalne fotografie, które nie tylko przedstawiają prawdziwe emocje zawodników, ale także poruszą niejednego obserwatora.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_twarze-runmageddonu_---w-fotografii-dominika-smialowskiego,382409,artykul.html

O tym, że Runmageddon zmienia ludzi, ich sposób myślenia o sobie oraz o własnych możliwościach przeczytać można w niejednej, medialnej publikacji. Pokonując Runmageddon, większość startujących czuję niezwykły przypływ energii i pozytywnych emocji, które dodają życiowej odwagi, mobilizują oraz motywują. Przemianę, która się w nich dokonuje najlepiej widać na twarzach uczestników zaraz po ukończeniu biegu. Co doskonale oddaje nowy projekt realizowany we współpracy z Runmageddonem przez fotografa Dominika Śmiałowskiego, który postawił sobie za cel uchwycenie zmiany w portretach Runmageddończyków. 

Celem projektu pt.: „Twarze Runmageddonu” łączącego ekstremalny bieg z przeszkodami ze sztuką - fotografią jest przygotowanie kilkuset zdjęć Runmageddończyków przed startem i tuż po nim, a także wydanie tych najlepszych w albumie i podzielenie się nimi podczas wystawy. Uczestnicy, którzy decydują się na udział w projekcie, przychodzą do studia znajdującego się tuż przy lini startu i mety,  wypoczęci tuż przed rozgrzewką, a wracają pełni porunmageddonowych emocji. Zmianę, jaka dokonuje się w nich,  najlepiej widać na zdjęciach przed i po starcie.

Pierwszy etap projektu zrealizowany został podczas Runmageddonu Wrocław w kwietniu tego roku i zaowocował, aż  ponad 300 zdjęciami uczestników. Kolejny materiał zbierany będzie w trakcie Runmageddonu Ptak Warsaw Expo w dniach 25-26 maja br. oraz podczas Runmageddonu Poznań, w dniach 22-23 czerwca 2019. Każdy uczestnik, który decyduje się uchwycić swoją zmianę  i weźmie udział w projekcie otrzymuje zdjęcie dla siebie, dzięki czemu ma niezwykłą pamiątkę z pokonywania ekstremalnego biegu z przeszkodami.

obrazek

Źródło: Runmageddon

www.runmageddon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warsztaty Plakatu 2020 - zapisy
Warsztaty Plakatu to autorski program projektowania plakatów filmowych w duchu polskiej szkoły plakatu. To zajęcia, które pokazują jak wyraziste może być graficzne oddanie istoty filmu oraz jak dużymi walorami artystycznymi charakteryzuje się ta forma.
Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Intensywna kampania wspierająca czekolady Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną komunikację digital,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764