logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Uwolnij potęgę personalizacji” – webinarium Mark Andy i Global Graphics

  PR 23.02.2021, przeczytano 374 razy
ilustracja

Firma Mark Andy kontynuuje spotkania online ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami z całego świata. Tym razem, we współpracy z Global Graphics, organizuje webinaarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym. Wydarzenie odbędzie się 4 marca br. o godz. 17.00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_uwolnij-potege-personalizacji_-%E2%80%93-webinarium-mark-andy-i-global-graphics,390328,artykul.html

- Wydaje się, że w kontekście rosnącej popularności technologii cyfrowej i hybrydowej, co odnotowujemy również jako producent bazujących na nich maszyn, kwestia personalizacji treści jest wciąż nie w pełni wykorzystywana przez wielu użytkowników tego typu rozwiązań. Tymczasem druk zmiennych danych (VDP) niesie ze sobą ogromny potencjał, także w produkcji etykietowej, ale przede wszystkim komercyjnej, jakiej nasze maszyny są również dedykowane. Stąd pomysł na wspólne wydarzenie online, zorganizowane tym razem z Global Graphics – dostawcą oprogramowania typu VDP do maszyn cyfrowych. To firma, z którą blisko współpracujemy, jeden z naszych partnerów technologicznych przy tworzeniu maszyny Digital Series iQ – najnowszego modelu hybrydowego z oferty Mark Andy – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy.

W spotkaniu udział wezmą: Ben Richardson – starszy specjalista ds. rozwiązań Digital Front End; Kristen Schulte – Digital Program Manager (oboje Mark Andy); Pascal Wybo – Product Manager (Hybrid Software); Tom Mooney – Product Manager oraz Paul Hagen – wiceprezes sprzedaży rozwiązań poligraficznych (obaj Global Graphics Software).

- Ewoluująca wciąż technologia drukowania, nowe wymagania ze strony klientów, ich zmieniające się zachowania oraz upodobania, podlegająca nieustannym zmianom światowa gospodarka – sukces w takim otoczeniu rynkowym wymaga dużej elastyczności w działaniu i odpowiednich narzędzi – kontynuuje Lena Chmielewska-Bontron. – Technologia VDP to jeden z filarów rewolucji, jaka zachodzi w branży poligraficznej, umożliwiająca nanoszenie zróżnicowanej treści – tekstowej bądź ilustracyjnej – na każdym, kolejnym produkcie np. etykiecie. Tym samym pozwala wznieść kwestię personalizacji opakowań na zupełnie nowy poziom. O tym właśnie będą mówić eksperci ze strony Mark Andy i naszego partnera – Global Graphics. Planowana jest także prezentacja „na żywo” maszyny Digital Pro, wyposażonej w oprogramowanie VDP, a także wypowiedzi naszych klientów, którzy już korzystają z zalet tego rozwiązania.

Wśród podejmowanych podczas spotkania zagadnień znajdą się m.in.: rozwój technologii VDP i trendy na rynku druku cyfrowego; rodzaje oprogramowania VDP i dedykowanych mu systemów workflow; uwarunkowania związane z wdrożeniem personalizacji; korzyści wynikające z wdrożenia StepZ – zaawansowanej, przyjaznej dla użytkownika aplikacji VDP dla drukarń cyfrowych. Całość zwieńczy anonsowana wyżej prezentacja pełnego cyklu produkcyjnego z wykorzystaniem personalizowanych danych – od ich przygotowania na etapie prepress, na wydrukowaniu w maszynie Digital Pro skończywszy.

- Personalizacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów, ale jej niewłaściwe postrzeganie – np. w kontekście rzekomej złożoności i czasochłonności – powoduje, że drukarnie i przetwórcy etykiet sięgają po nią relatywnie rzadko. Tymczasem jest to świetne narzędzie pozwalające rozszerzyć zakres oferowanych usług i pozyskiwać bardziej zróżnicowane, a zarazem intratne zlecenia. Podczas nadchodzącego webinarium postaramy się przekonać Państwa do zalet tego rozwiązania. Zapraszamy do rejestracji – podsumowuje Lena Chmielewska-Bontron.

  • Zainteresowani udziałem proszeni są o rejestrowanie poprzez formularz dostępny na portalu LinkedIn TUTAJ.

Źródło: Mark Andy Poland Sp. z o.o.

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Światowy rekord Fort Dearborn w liczbie wykonanych odbitek na maszynie Heidelberg Speedmaster XL 106
Fort Dearborn, amerykańska firma specjalizująca się w produkcji etykiet i opakowań, mająca dwadzieścia zakładów w całym kraju, wykonała w 2020 roku prawie 82 miliony odbitek na swoim Heidelbergu Speedmaster XL 106 -8+L. Ten rekord związany był m.in. ze zwiększonym zapotrzebowaniem rynku na etykiety i opakowania na produkty spożywcze podczas pandemii COVID-19.
Podczas internetowych targów virtual.drupa (odbywających się w dniach 20-23 kwietnia br.) Konica Minolta, we współpracy ze swoimi partnerami i klientami, zademonstruje szereg rozwiązań ze swojego bogatego portfolio. Obecność firmy na tym wirtualnym wydarzeniu, przebiegająca pod hasłem „Rethinking possibilites”, będzie uwzględniać takie obszary jej...
Mark Andy organizuje kolejne branżowe webinaria dla studentów z całego świata
Tradycją stały się już organizowane przez Mark Andy spotkania dla studentów. W tym roku będą one miały charakter webinariów, kolejnych już organizowanych przez tę firmę. Skierowane są do studiujących z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i pokrewnymi. Odbędą się one w dwóch terminach. Z myślą o...
DrTusz.pl zachęca swoich klientów do włączenia się w akcję “Drzewo na zamówienie”. W dniach od 12 do 25 kwietnia 2021 r. każde zamówienie w sklepie DrTusz, to jedna sadzonka drzewa, które firma posadzi podczas finału w Nadleśnictwie Waliły - oficjalnego partnera wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764