logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” w MTV Polska i na player.pl

  PR 01.03.2016, przeczytano 7179 razy

28 lutego o godzinie 23:00 na antenie MTV Polska wystartował piąty sezon reality show „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, a chwilę po emisji, premierowe odcinki są dostępne na platformie player.pl. Dodatkowo widzowie platformy zyskują możliwość obejrzenia wszystkich sezonów show oraz spin offu sezonu czwartego, czyli „Warsaw Shore – Oglądaj z Dziewczynami”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_warsaw-shore-%E2%80%93-ekipa-z-warszawy_-w-mtv-polska-i-na-player.pl,27668,artykul.html

Platforma player.pl będzie jedynym miejscem w sieci, w którym odcinki „Warsaw Shore” zostaną udostępnione po premierze w liniowym kanale telewizyjnym MTV Polska. Widzowie będą mogli je obejrzeć zarówno w modelu bezpłatnym, jak i płatnym bez reklam.

- Program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to jeden z naszych kluczowych programów, który od lat bije rekordy oglądalności, a TVN i serwis VOD player.pl to dla nas bardzo ważni partnerzy – mówi Daniel Reszka, VP, Marketing & Product, Viacom International Media Networks Polska – Cieszymy się, ze dzięki platformie player.pl będziemy mogli zaprezentować ten program jeszcze szerszej  publiczności. Wierzymy, że bliska współpraca pomiędzy silnym graczem telewizyjnym a bardzo prężnym serwisem online zaowocuje bardzo dobrymi rezultatami i synergiami niemożliwymi do osiągnięcia działając w pojedynkę.

Christian Anting, Członek Zarządu ds. Digital & e-Commerce powiedział: Współpraca pomiędzy player.pl a Viacom International Media Networks Polska to kolejny krok w poszerzaniu biblioteki programów dedykowanych pokoleniu tzw. Millenialsów, którzy konsumują media przede wszystkim poprzez internet. Od teraz poza szeroką ofertą programów TVN oraz własnych produkcji player.pl, możemy zaoferować naszym użytkom dostęp do wszystkich sezonów, bijącego rekordy popularności, „Warsaw Shore”.

Program „Warsaw Shore” będzie nadal obecny na różnych platformach MTV. Premierowe odcinki niezmiennie będą emitowane w niedziele o 23:00 na kanale MTV Polska. W mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej www.mtv.pl fani znajdą shorty oraz niepublikowane materiały z planu, a pełne odcinki programu dostępne będą bez reklam w płatnej części aplikacji MTV Play.

Wszystkie poprzednie sezony programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” cieszyły się ogromną popularnością. „Warsaw Shore”, jako pierwszy program w historii polskiego MTV, został wyemitowany w innych krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Szwecji i Holandii. W tym sezonie skład Ekipy po raz kolejny ulegnie zmianie. Po tym, jak Alan zrezygnował z udziału w sezonie by skupić się na karierze sportowej, do Ekipy dołączyli Piotrek i Paweł – szaleni bliźniacy z Dolnego Śląska. Ponadto, do programu wróci Ewelina, która nie brała udziału w poprzedniej edycji.

Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Profil programu „Warsaw Shore” w portalu Facebook zyskał już ponad pół miliona fanów.

Źródło: TVN Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jan Mróz nowym dyrektorem Pionu Komunikacji i Public Affairs TVN Grupa Discovery
Od 1 lutego do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery Polska dołączy Jan Mróz. Obejmie funkcję dyrektora Pionu Komunikacji i Public Affairs. W przeszłości był już związany z TVN – w latach 2007-2012 pracował jako reporter TVN24.
W niedzielę, 30 stycznia br. odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego hasłem przewodnim jest „Przejrzyj na oczy”, a celem zakup specjalistycznego sprzętu dla oddziałów okulistyki dziecięcej w całej Polsce. Media i marki Agory jak co roku wesprą akcję, organizując aukcje internetowe, zbierając pieniądze do wirtualnych puszek...
Gwiazdy TVN Grupa Discovery wystąpiły w uświadamiającym projekcie Bunt
Jak wyglądałby świat, gdybyśmy się nie buntowali? Czy możliwe by były zmiany? W specjalnym projekcie społecznym udział wzięli Krzysztof Piątkowski, Dawid Woliński, Zuzanna Jabłońska, Dobra Faza, Sophie Mokhar, Bartek Kloch, Liroy, Anna Dec, Jacek Jelonek oraz Daniel Kuczaj, którzy reprezentują różne rodzaje buntu.
Radio ESKA łączy facebookowe siły Eski GO i Eski Cinema pod wspólnym szyldem Eska Cinema. Nowa odsłona fanpage'u to ukłon w stronę bieżących internetowych trendów związanych ze światem kina.
Za miesiąc, 25 lutego, wygasa koncesja na nadawanie kanału TVN7. Wniosek o rekoncesję został złożony ponad rok temu. Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności. Bezczynność Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) działa na szkodę rynku medialnego w Polsce, uderza w widzów oraz innych nadawców i operatorów....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764