logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Warszawa nadaje” - premiera podcastu „Gazety Stołecznej” i Warszawa.wyborcza.pl 15 października

  PR 14.10.2021, przeczytano 142 razy

W piątek, 15 października 2021 r. ruszy nowy podcast "Warszawa nadaje", przygotowywany przez dziennikarzy "Gazety Stołecznej" i serwisu Warszawa.wyborcza.pl. W nowej audycji internetowej czytelnicy i czytelniczki "Wyborczej" będą mogli usłyszeć o tym, jak żyje się w największym polskim mieście - co się w nim zmienia, a co jeszcze wymaga zmian. W pierwszym odcinku podcastu, dostępnego m.in. na Wyborcza.pl i platformach, redakcja zaprosi wszystkich na wspólny spacer przez Nowy Świat, czyli jedną z najbardziej znanych ulic stolicy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_warszawa-nadaje_---premiera-podcastu-_gazety-stolecznej_-i-warszawa.wyborcza.pl-15-pazdziernika,393368,artykul.html

- O Warszawie mamy mnóstwo do powiedzenia, opisujemy ją przecież od lat. To dla nas wyjątkowe miasto, ale ciągle sprawdzamy, czy jest piękne, czy brzydkie, nowoczesne czy zacofane. Nie robimy uników, bo na Warszawie nam zależy. Teraz wychodzimy w miasto z mikrofonem. Rozmawiamy z zaproszonymi gośćmi w studiu - wyjaśnia Wojciech Tymowski z "Gazety Stołecznej", autor pierwszego odcinka podcastu.

- Każdy taki odcinek składać się będzie z trzech części, które mają swoje podtytuły: "Z ulicy stolicy" - to reporterski zapis z miejskiego spaceru, "Uderz w stołek" - wywiad z zaproszonym gościem na wybrany miejski temat oraz "Warszawa ma głos" - miejski felieton.

W pierwszym odcinku podcastu "Warszawa nadaje" redakcja "Wyborczej" wędruje przez Nowy Świat, rejestrując puls wieczornego życia tej ulicy i szukając odpowiedzi na pytanie, czy nadal jest to salon Warszawy i serce miasta. Nowy Świat jest też tematem głównej rozmowy i gościnnego felietonu.

Premiera podcastu "Warszawa nadaje" nastąpi w piątek, 15 października. Audycji online "Gazety Stołecznej" i serwisu Warszawa.wyborcza.pl będzie można słuchać bezpłatnie na platformach Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, na YouTube'ie, tokfm.pl a także w serwisie Warszawa.wyborcza.pl i na Wyborcza.pl/warszawanadaje.

Kolejne odcinki dostępne będą w piątki co dwa tygodnie, każdy o godzinie 6:00 rano.

Podcast "Warszawa nadaje” wspiera promocja w prasie (lokalne wydanie "Gazety Wyborczej"), w internecie (Warszawa.wyborcza.pl, Wyborcza.pl, media społecznościowe), w stacjach radiowych (RMF FM, RMF Classic, Meloradio) oraz w Spotify. Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół promocji "Gazety Wyborczej".

Wydawczyniami podcastu "Warszawa nadaje" są Martyna Turska i Julia Radziwiłł, a jego stałym gospodarzem ze strony "Gazety Stołecznej" i Warszawa.wyborcza.pl jest Wojciech Tymowski. Poszczególne odcinki podcastu przygotowywać będą różni autorzy.

Oprócz tego w serwisie Wyborcza.pl dostępne są podcasty "8:10", a w jego ramach - cykle "Jutronauci" i "Książki. Magazyn do słuchania", a także audycje online "Mistrzowie Słowa" oraz podcasty "Wysokich Obcasów”.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Według raportu specjalnego „Biura Reklamy 2021”, realizowanego przez Kantar Polska na zlecenie redakcji magazynu „Media Marketing Polska”, Biuro Reklamy Ringier Axel Springer Polska zdobyło pierwsze miejsce i tytuł „Biura Reklamy Internetowej Roku” oraz wyróżnienie w kategorii „Biura Reklamy Prasowej. Dzienniki”.
„Paszporty wolności” - nowa inicjatywa Telewizji Polskiej
„Paszporty wolności” to wyjątkowy projekt Zarządu Telewizji Polskiej, którego celem jest przywrócenie pamięci i zasłużonego miejsca w historii jej nieznanym bohaterom, dla których patriotyzm, odwaga i prawda były jedynym słusznym wyborem w czasach walki z systemem komunistycznym w powojennej Polsce.
Wśród 7 prac nominowanych w kategorii Reportaż audio do tegorocznych nagród Grand Press znalazł się cykl „Piecza” dziennikarza Radia TOK FM Michała Janczury.
Kody QR na antenie TVN24
TVN24 wprowadziła przy wybranych programach pojawiające się na ekranach kody QR. Po zeskanowaniu, kod przekierowuje widza do portalu tvn24.pl, bezpośrednio do powiązanego z emitowanym materiałem artykułu. Kod QR pojawia się podczas najważniejszych i najciekawszych informacji czy reportaży z kraju i ze świata. Do tej pory największą popularności cieszyły się wiadomości o...
W raporcie „Biura Reklamy 2021” przygotowanym przez branżowy magazyn „Media&Marketing Polska” Grupa Wyborcza - zespół sprzedaży Wyborcza.pl i „Gazety Wyborczej” zdobył nagrodę specjalną oraz tytuł „Speca od cyfryzacji”. Tandem Media otrzymał wyróżnienie za oferowanie atrakcyjnych formatów i rozwiązań, a AMS został doceniony za wyznaczanie ekologicznych trendów w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764