logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips

  PR 29.09.2022, przeczytano 201 razy
ilustracja

Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_wiecej-niz-generator-pary_-%E2%80%93-grupa-dentsu-polska-z-nowa-kampania-dla-marki-philips,397400,artykul.html

Agencje przygotowały set materiałów kampanijnych – 30, 20 i 15 sekundowe spoty, które będą emitowane w telewizji i Internecie. Oprócz tego stworzono cały toolkit digitalowy, który obejmuje materiały w kanałach mediów społecznościowych – YouTube, Facebook, Instagram, a także kampanie banerową. Kampania ma charakter międzynarodowy – działania, poza polskim rynkiem, będą obejmować inne kraje Europy Centralnej i Wschodniej.

W nowej kampanii podkreślone zostały unikalne technologie generatora pary wyposażonego w kamerę i sztuczną inteligencję, dzięki której urządzenie rozpoznaje każdy materiał i dostosowuje do niego ilość pary i temperaturę. To jeden z najnowocześniejszych produktów tej kategorii na rynku. Komunikacja, oprócz przedstawienia zalet technicznych, prezentuje korzyści płynące z posiadania urządzenia – dobre samopoczucie, pewność siebie czy zachwyt użytkowników.

Za koncept strategiczno-kreatywny oraz nadzór nad realizacją spotu odpowiada agencja Red8 Advertising, za realizację spotu dom produkcyjny Propeller, a zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Carat. Wszystkie agencje wchodzą w skład grupy dentsu Polska.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764