logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Wyborczy Grill” wraca do WP

  PR 08.04.2019, przeczytano 468 razy
ilustracjastrzałka

Wirtualna Polska rusza z nową odsłoną „Wyborczego Grilla”, drugi sezon będzie poświęcony kampanii wyborczej do Europarlamentu. Premiera na stronie głównej WP w poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 15:00. Program prowadzi Marek Kacprzak. Gościem pierwszego odcinka będzie poseł PiS, Dominik Tarczyński.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_wyborczy-grill_-wraca-do-wp,382000,artykul.html

„Wyborczy grill” w nowej odsłonie będzie składał się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z kandydatem do Parlamentu Europejskiego. Marek Kacprzak skonfrontuje gości z postulatami zgłaszanymi przez polityków z konkurencyjnych list oraz zada pytania widzów z platformy WP #dziejesie. W drugiej, prowadzący porozmawia z dwójką ekspertów, którzy odniosą się do rozmowy z kandydatem z części pierwszej oraz do bieżących wydarzeń w kampanii wyborczej. Wśród zaproszonych są m.in. politolodzy, publicyści i byli politycy.

– Wybory do Europarlamentu nigdy nie budziły w Polsce takich emocji, choć do Unii należymy już piętnaście lat. Swoich gości będę pytał z czym i po co wybierają się do Brukseli. I jak to przy grillowaniu, nie będzie tu miejsca na okrągłe zdania z przekazów dnia. Lista pytań będzie na tyle długa, szczegółowa i wspierana pytaniami od internautów, że na wierzch będą wychodziły tak prawdziwe intencje kandydatów, jak i ich kompetencje do tego, by zająć miejsce w Europarlamencie – mówi Marek Kacprzak, prowadzący program dziennikarz WP.

Program będzie emitowany na stronie głównej WP w każdy poniedziałek o godz. 15:00. Odcinki potrwają do 45 min. Premiera pierwszego już w poniedziałek, 8 kwietnia. Jego gościem będzie Dominik Tarczyński.

Pierwszy sezon „Wyborczego Grilla” miał 8 odcinków, był emitowany od początku września do końca października 2018 roku. Wszystkie odcinki zanotowały łącznie 11,2 mln rozpoczętych odtworzeń.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
TVN Warner Bros. Discovery i Ringier Axel Springer Polska nawiązują współpracę partnerską przy projekcie Bazy Ekspertek #nieczekam107lat. Projekt wspiera wyrównywanie głosu kobiet i mężczyzn w mediach oferując bezpłatny dostęp do ekspertek w ponad 30 branżach. Połączenie sił TVN Warner Bros. Discovery i Ringier Axel Springer Polska ma wzmocnić tempo zmian w...
Nowa odsłona serwisu Horecatrends.pl
Nowy rok, nowa odsłona – autorski portal Grupy PTWP – horecatrends.pl odświeżył swoją stronę, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań swoich użytkowników. Dodatkowa zakładka – HoReCa b2b to odpowiedź portalu na zmieniające się potrzeby rynku. Poszerzenie witryny o tematykę ściśle biznesową pozwoli dostarczyć zainteresowanym kanałem...
20 stycznia 2022 r. w warszawskiej siedzibie “Gazety Wyborczej” odbyła się gala podsumowująca akcję “Zaprojektowane po ludzku. Miasto bardziej wspólne”. Podczas wydarzenia poznaliśmy zwycięzców konkursu na przyjazne człowiekowi przestrzenie miejskie.
Grupa mediowo-społecznościowa Iberion wygrała w sądzie I instancji z Telewizją Polską. Spór dotyczy materiału dziennikarskiego o wypadku samochodu byłego prezesa TVP, Jacka Kurskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764