logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Złote za przeboje” w Radiu Złote Przeboje

  PR 22.02.2021, przeczytano 175 razy
ilustracjastrzałka

22 lutego br. na antenie Radia Złote Przeboje ruszył nowy konkurs dla słuchaczy, w którym można wygrać nawet 2000 zł. Zgodnie z hasłem zabawy - "Złote za przeboje" nagrodę otrzymają ci uczestnicy, którzy będą uważnie słuchać prezentowanych na antenie piosenek, a także odgadną ich wykonawców i przypisane do nich kwoty.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_zlote-za-przeboje_-w-radiu-zlote-przeboje,390299,artykul.html

Już w poniedziałek, 22 lutego br. słuchacze Radia Złote Przeboje mogą zacząć wielkie polowanie na przeboje i wygrać 2000 zł.

Zadaniem uczestników nowego konkursu "Złote za przeboje" jest uważne słuchanie playlisty stacji i rozpoznanie piosenek oznaczonych odpowiednimi kwotami. Osoba, która dodzwoni się do redakcji jako pierwsza i odgadnie wykonawców oznaczonych utworów oraz sumy do nich przypisane, wygra gotówkę.

Zabawa będzie rozgrywana na antenie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00. W konkursie można wziąć udział aż do 26 marca br.

Konkurs "Złote za przeboje" w Radiu Złote Przeboje wspierają promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie, m.in. na Gazeta.pl, -Onet.pl, Wp.pl oraz na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
LOVEMEDIA i Telewizja Polska są pierwszymi firmami, które otrzymały złoty znak programu QUALID. Oznacza to, że ukończyły procedurę weryfikacji - spełniły warunki we wszystkich czterech obszarach programu oraz przeszły specjalistyczne szkolenia.
Zespół redakcyjny Telex.hu z Węgier otrzymał Nagrodę #AllForJan – wyróżnienie, które jest upamiętnieniem osoby zamordowanego 3 lata temu słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. Gala #AllForJan była częścią konferencji MEDIA for FREEDOM Summit (d. Press Freedom Conference), wydarzenia online organizowanego 25 lutego przez European Magazine Media...
W związku z publikacjami Onetu, Na Temat, Oko.press, Dziennika Bałtyckiego, Polska The Times, wyborcza.pl, Wprost, WP i innych, w których dokonano manipulacji przekazu wypowiedzi Prezesa Jacka Kurskiego, podczas rozprawy w związku z wniesieniem przez TVP prywatnego aktu oskarżenia przeciwko p. Sadurskiemu, Telewizja Polska żąda zaprzestania powielania wyrwanych z kontekstu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764