logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Znamy się z żużla!” – rusza nowy podcast sportowy autorstwa Kamila Tureckiego

  PR 29.04.2022, przeczytano 361 razy

Ringier Axel Springer Polska rozwija ofertę wideo i audio o tematy sportowe Onetu i Przeglądu Sportowego. W każdy czwartek o godz. 11:00 w Onecie i w serwisie przegladsportowy.pl na kanale YouTube Przeglądu Sportowego będą publikowane odcinki „Znamy się z żużla!”, nowego autorskiego podcastu dziennikarza Kamila Tureckiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_znamy-sie-z-zuzla%21_-%E2%80%93-rusza-nowy-podcast-sportowy-autorstwa-kamila-tureckiego,395676,artykul.html

„Znamy się z żużla!” jest podcastem o tematyce sportowej, autorstwa Kamila Tureckiego, dziennikarza Onetu, związanego z żużlem od ponad 30 lat.

„Znamy się z żużla!” to podcast, w którym Kamil Turecki będzie rozmawiał z żużlowcami, ich mechanikami i menedżerami, trenerami, prezesami klubów, byłymi zawodnikami i wszystkimi osobami, które tworzą środowisko najlepszej żużlowej ligi na świecie. Wraz ze swoimi goścmi, Turecki będzie analizował, komentował i zaglądał za kulisy ważnych wydarzeń na stadionach.

- Swoją zawodową ścieżkę rozpocząłem w wieku 17 lat od pisania o żużlu. Choć później pochłonęła mnie polityka międzynarodowa, speedway był i jest mi bardzo bliski. Historia w pewnym sensie zatacza koło. To mój 30. sezon żużlowy. Jestem bardzo podekscytowany faktem, że jubileusz mogę obchodzić, dzieląc się z kibicami podcastem. Inauguracja sezonu była pełna niespodzianek. My też postaramy się zaskoczyć słuchaczy – mówi Kamil Turecki, dziennikarz Onetu.

W pierwszym odcinku podcastu „Znamy się z żużla!”, którego premiera odbędzie się w czwartek, 14 kwietnia, o godz. 11.00, Kamil Turecki porozmawia z Marcinem Momotem, menedżerem Mikkela Michelsena oraz Piotrem Baronem, trenerem Fogo Unii Leszno. Dyskusja będzie dotyczyć najbliższego sezonu najsilniejszej ligi świata. W poprzednich sezonach stadiony świeciły pustkami przez pandemię koronawirusa, obecnie rosyjska wojna w Ukrainie wykluczyła rosyjskich żużlowców z rywalizacji. Dlatego też najbliższy sezon może być pełen niespodzianek i niespodziewanych zwrotów akcji. O tym co jeszcze nas czeka w najbliższych miesiącach, dokąd zmierza speedway i dlaczego jest tak drogim sportem w premierowym wydaniu podcastu „Znamy się z żużla”.

Podcast „Znamy się z żużla” będzie dostępny na Onet.pl, Przegladsportowy.pl oraz na pozostałych platformach podcastowych.

„Znamy się z żużla!” dołączy do bogatej i cenionej przez słuchaczy oferty kilkudziesięciu podcastów produkowanych przez Ringier Axel Springer Polska. W ofercie Onet Audio jest topowy podcast polityczny w Polsce „Stan po Burzy” Agnieszki Burzyńskiej i Andrzeja Stankiewicza, najpopularniejszy w swojej kategorii podcast „Węglarczyk o serialach” Bartosza Węglarczyka i Piotra Markiewicza, „Świat_pl” redaktora naczelnego Newsweeka Tomasza Lisa czy podcast „Raport międzynarodowy. Ukraina” Witolda Jurasza, który w kilka dni po premierze trafił do czołówki podcastów w Polsce.

Podcasty dostępne w Onecie tworzą wyjątkowi dziennikarze i osobowości, a wśród nich m.in.: Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski z podcastem „WojewódzkiKędzierski”, redaktorka naczelna Forbes Women Aleksandra Karasińska, redaktor naczelny Buisness Insider Mikołaj Kunica, Renata Kim, dr Maciej Kawecki, Michał Broniatowski, Adam Jasser, Katarzyna Janowska, Rafał Hirsch, Dariusz Ćwiklak, Maciej Gajek czy Wojciech Jagielski. Wśród autorów podcastów znalazła się także dziennikarka i dokumentalistka, Ewa Ewart. Jej podcast „Rozmowy ze śmiercią” to 10 niezwykłych rozmów w wyjątkowej oprawie muzycznej Zbigniewa Preisnera.

Kamil Turecki jest związany z Onetem od ponad 10 lat. Na co dzień zajmuje się sprawami międzynarodowymi, ale swoją karierę zawodową zaczął od pisania o żużlu w kilku portalach sportowych. Absolwent amerykańskiego programu IVLP (International Visitor Leadership Program). Autor książki „Przerwane Milczenie. Na gruzach World Trade Center. Polskie historie” i licznych wywiadów, w tym z zabójcą Osamy bin Ladena, uciekinierką z Korei Północnej, czy byłym niewolnikiem somalijskich piratów. Z żużlem blisko związany od ponad 30 lat. W tym czasie przeprowadził wiele rozmów z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polsat i Plus partnerami tytularnymi hali w Gdyni
Polsat i Plus – dwie najważniejsze marki Grupy Polsat Plus będą w nazwie hali w Gdyni. Dzięki umowie Grupy Polsat Plus z miastem Gdynia hala będzie nazywała się Polsat Plus Arena Gdynia.
Wyborcza.pl i Storytel łączą siły. Od sierpnia 2022 r. dwie subskrypcje - pakiet Premium Wyborcza.pl i pakiet Unlimited Storytel dostępne będą w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie 55 zł*. W ramach łączonej usługi subskrybenci będą mogli sięgnąć do sprawdzonych informacji, nagradzanych reportaży, wywiadów z nietuzinkowymi gośćmi...
W pierwszej połowie 2022 roku 23 profile TVN Warner Bros. Discovery na Facebooku oraz 22 konta na Instagramie wygenerowały łącznie ponad 113 mln wyświetleń treści wideo. Portfolio największego nadawcy w Polsce zebrało już łącznie niemal 12 mln subskrybentów na obu platformach – 8,4 mln na Facebooku oraz 3,2 na Instagramie – i cały czas przyciąga nowych. Lider...
Wirtualna Polska utrzymuje pozycję wśród opiniotwórczych mediów
Ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce otwiera Wirtualna Polska, na której redakcyjne treści inni dziennikarze w kraju powoływali się w lipcu 1,8 tys. razy. Miejsce drugie zajął Onet z wynikiem ponad 1,6 tys. odniesień w innych mediach, a podium zamyka Rzeczpospolita z niewiele niższą liczbą 1,5 tys. cytowań. Najwyższy wzrost, bo aż o dwanaście...
#AMStarget: KFC wybiera sieć Digital Indoor AMS
W swojej wakacyjnej kampanii reklamowej KFC wykorzystało analizę danych OOH zawartą w ofercie produktowej AMS. Zapewnia ona personalizację przestrzeni miejskiej, a także odpowiedni dobór punktów kontaktu z odbiorcą do konkretnych etapów ścieżki zakupowej, zwiększając efektywność działań reklamowych. Dopasowane miejsce i czas zaowocowały komplementarną kampanią OOH...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764