WIADOMOŚCI

„Zobacz jakie to Easy!” – katalog folii samoprzylepnych Neschen

redakcja  S - materiał sponsorowany 18.12.2016, przeczytano 728 razy
strzałkistrzałka
„Zobacz jakie to Easy!” – katalog folii samoprzylepnych Neschen ZOBACZ ILUSTRACJE

Katalog „Zobacz jakie to Easy!” to przekrojowa prezentacja folii samoprzylepnych firmy Neschen, obejmująca wszystkie produkty z klejem DOT, FIX oraz bezklejowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_zobacz-jakie-to-easy!_-–-katalog-folii-samoprzylepnych-neschen,30871,artykul.html

Katalog w formacie 27,5x18cm zawiera trzynaście kolorowych, nacinanych próbek oraz przykładowe realizacje reklamowe i dekoracyjne w różnych miejscach. Trzynaście kolorowych próbek zostało oznaczonych piktogramem ODKLEJ, po to aby każdy użytkownik mógł sam przekonać się jak łatwe są w użyciu materiały DOT, FIX oraz GRIP. Tym szybkim sposobem można poznać ideę, która przyświecała firmie Neschen w trakcie tworzenia tych folii.

Te unikatowe produkty wyróżnia:

  • przyjazny dla środowiska klej, który naniesiony został w postaci kropek,
  • atesty trudnopalności i certyfikat antypoślizgowości,
  • certyfikaty druku dla HP Latex
  • dziecinnie prosta aplikacja i demontaż,
  • niesamowite efekty jakie osiąga się przy ich użyciu i szeroki wachlarz zastosowań,
  • stosunek jakości do ceny przy relatywnie niskim zaangażowaniu czasu i ludzi.


Katalog będzie świetnym narzędziem do pracy: dla projektantów czy agencji reklamowych, podczas rozmów ze swoimi klientami. Folia Easy DOT od początku jest hitem sprzedaży i jednym z najfajniejszych produktów, wykorzystywanym w realizacjach przez naszych klientów, z uwagi na to, że pozwala na łatwą samodzielną aplikację. Produkt jest łatwy do naniesienia i przyklejenia. Układ kropek kleju DOT, tzn. przestrzenie pomiędzy nimi pozwalają, na swobodne wyprowadzenie powietrza spod folii. Dzięki temu unikamy efektów bąbli. Materiały firmy Neschen idealnie wpisują się w technologię druku HP Latex (więcej informacji tutaj). Uzyskujemy piękne, trwałe i nasycone grafiki” – mówi Beata Wrona. „Ten Katalog, obok naszej wcześniejszej publikacji PORTFOLIO DOBRYCH WNĘTRZ, będzie kolejną „perełką” dla branży LFP pokazującą inspirujące zastosowania. Potencjał tych produktów jest niesamowity, trzeba je tylko dobrze poznać” – dodaje.

Katalog będzie można kupić w oddziałach firmy Integart lub otrzymać go jako element wyposażenia marketingowego przy zakupie drukarki HP Latex.

Dla pierwszych 30 Klientów, którzy wyślą do nas formularz zgłoszeniowy czeka darmowy – promocyjny egzemplarz do odbioru.

Zapraszamy do zapoznania się z foliami marki Neschen oraz do obejrzenia filmów specjalnie przygotowanych do naszej kampanii „Zobacz jakie to Easy!”.

Kampania jest jednocześnie początkiem cyklu filmów video dedykowanych innowacyjnym produktom różnych marek, dostępnych w ofercie Integart. Zobaczcie jak łatwo jest zrobić okazjonalną kampanię w Galerii Handlowej lub „odczarować” smutne dla dzieci miejsce - jakim jest przychodnia.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

Galeria: „Zobacz jakie to Easy!” – katalog folii samoprzylepnych Neschen

S - Tekst opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 172 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone