WIADOMOŚCI

„Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru” po raz czwarty

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 13.04.2017, przeczytano 426 razy
ilustracjastrzałka
„Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru” po raz czwarty

Robisz zdjęcia i chciałbyś pokazać swoje kadry szerszej publiczności? Chcesz inspirować innych? A może po prostu pragniesz pokazać światu swoje umiejętności? Weź udział w konkursie i zostań Inspiracją Szerokiego Kadru.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_zostan-inspiracja-szerokiego-kadru_-po-raz-czwarty,32156,artykul.html

Wystartowała czwarta edycja prestiżowego konkursu fotograficznego, w którym może wziąć udział każdy fotograf, który chciałby pokazać się szerszej publiczności. Wystarczy przygotować portfolio, wypełnić formularz i odwiedzać stronę Szerokiego Kadru, gdzie cyklicznie, przez cały miesiąc maj w dziale Inspiracje, publikowane będą sylwetki zwycięzców. Poprzednie edycje konkursu “Zostań Inspiracją Szerokiego Kadru” zgromadziły wielu uczestników, a ich prace pokazały jak wiele fotograficznych talentów kryje się w Polsce.

Aby zgłosić się do konkursu, do 26 kwietnia br. na adres support[at]szerokikadr.pl należy przesłać:

  1. Zestaw 8 zdjęć (szerokość zdjęcia to 800px, format JPG). Może to być mix prac bądź też pojedyncza historia. Do każdego zdjęcia można dołączyć tytuł, ewentualnie krótki opis.
  2. Krótką notkę o autorze - podobną do tych, które znajdują się w w dziale Inspiracje.
  3. Wypełniony kwestionariusz i portret autora (opcjonalnie). Wzór kwestionariusz i przykładowa inspiracja dostępna na jest na stronie serwisu.
  4. Umieszczoną w treści maila zgodę na wykorzystanie zdjęć w dziale Inspiracje oraz do promocji wpisu w mediach społecznościowych.
  5. W treści maila należy podać również swój login bądź adres e-mail, używany do logowania się w serwisie (można także podać link do własnego profilu).


Już w maju zostaną pokazani faworyci redakcji, którzy prócz publikacji w serwisie  otrzymają gadżety Szerokiego Kadru.

Źródło: NIKON Corporation

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 15.12.2017, 103 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone