logo
WIADOMOŚCI

Abax wybiera Personal PR

Mateusz Zawiślak  PR 20.03.2017, przeczytano 405 razy
ilustracjastrzałka
Zespół Personal PR

ABAX, świadczący usługi telematyczne na siedmiu rynkach świata, podpisał umowę na działania komunikacyjne z Personal PR – największą agencją PR na Pomorzu. Agencja we współpracy z centralą w Norwegii zaplanuje oraz poprowadzi PR i marketing dla marki na polskim rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/abax-wybiera-personal-pr,31861,artykul.html

Firma ABAX jest najszybciej rozwijającą się firmą telematyczną w Europie, która dostarcza rozwiązania SaaS (oprogramowanie jako usługa) dla komercyjnych i prywatnych pojazdów. Od grudnia ubiegłego roku buduje struktury sprzedażowe na ósmym rynku – w Polsce. Do tej pory ABAX oferował swoje usługi w: Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Chinach. Siedziba ABAX Poland jest w Gdyni.

– Polska to pierwszy rynek Europy Środkowo-Wschodniej dla ABAX, dlatego tak ważne jest dla nas skuteczne zbudowanie świadomości marki i jej rozwiązań wśród przedsiębiorców – mówi James Daniel, CEO ABAX Poland. – Sukcesy na pozostałych rynkach pokazują, że automatyczna ewidencja przejazdów to ułatwienie dla firm i pracowników, a także realne wsparcie w wywiązywaniu się z obowiązków wobec urzędów skarbowych.

Personal PR dołącza do grona agencji PR, które na innych rynkach, komunikują o działaniach marki.

– Podczas wyboru agencji PR pod uwagę braliśmy doświadczenie zespołu w komunikacji B2B, dotychczasowe sukcesy agencji, sprawdzaliśmy rozumienie mechaniki działania komunikacji marketingowej. Personal PR błyskotliwie wyczuwa nasze potrzeby i ma duże doświadczenie we współpracy z firmami zagranicznymi. Zespół agencji zaproponował nam ciekawe rozwiązania, które już wspólnie realizujemy – dodaje Kenneth Hansen, Marketing & Communication Manager, ABAX.

Agencja Personal PR będzie odpowiadać za stworzenie strategii komunikacji marki ABAX na polskim rynku, jak również jej realizację. W zakresie obowiązków agencji są m. in.: relacje z mediami, opieka nad mediami społecznościowym oraz działania marketingowe wspierające proces sprzedażowy ABAX w Polsce i employer branding.

– Na przestrzeni lat wypracowałyśmy (w naszym zespole są same kobiety ) unikalną strukturę współpracy z Klientem, co przekłada się na bardzo wysoką efektywność projektów i realne wspieranie celów biznesowych naszych partnerów – mówi Karolina Janik, CEO Personal PR – Jesteśmy dumne, że nasze doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi oraz zaproponowane rozwiązania spotkały się z zainteresowaniem przedstawicieli ABAX.

Za projekt po stronie agencji odpowiada Izabela Judycka.

Źródło: Personal PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Synergic: kampania „Roam like Home” dla norweskiego operatora Mycall
Już od kilku dni pasażerowie regionalnych portów lotniczych są świadkami zaskakującej kampanii reklamowej „Roam like Home” operatora MyCall, lidera rynku telekomunikacyjnego w Norwegii, którą w Polsce realizuje Synergic. W celnym, odwróconym emocjonalnie i znaczeniowo haśle wykorzystano Wielkanoc jako czas powrotów Polaków do domu na święta, promując korzystanie z usług norweskieg...
Nowe spoty Eurobanku z wampirami
600 zł darmowego limitu na start przez 90 dni promuje eurobank w najnowszym wydaniu kampanii wizerunkowej z wampirami.W piątek 23. marca Felix, Vlad i Maciek - postaci wampirów z kampanii eurobanku - wracają w nowej odsłonie.
Lotos nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
Podczas XIV Gali Sportu i Biznesu Grupa LOTOS otrzymała nagrody w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe w 2017 roku i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”. Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Biznesu Sportowego - Statuetkami DEMES promującymi osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność m...
Oprogramowanie RIP pomaga wykorzystywać maksimum potencjału drukarek do tekstyliów Epson
Epson wprowadza oprogramowanie Edge Print RIP dołączane do drukarek do tekstyliów z serii F. Będzie ono udostępniane w zestawie z nowymi drukarkami, co pozwoli użytkownikom osiągać najlepsze rezultaty druku. Ponadto współpracując z silnikiem programu Adobe Photoshop, nowy software zapewni użytkownikom szybkość i wysoką wydajność w przetwarzaniu danych Post Script dla różnego formatu plików. Ed...
Good One PR wypromuje polskiego asystenta głosowego
W lutym warszawska agencja Good One PR nawiązała współpracę z akceleratorem startupów Kogifi. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja strategii wdrożenia na rodzimy rynek jednego z projektów spółki, którym jest pierwszy polski asystent głosowy oparty o algorytm sztucznej inteligencji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone