logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ABC/Allied Pressroom Products Europe sponsorem 5. Masters Meeting

  PR 25.05.2016, przeczytano 610 razy
ilustracjastrzałka
Konrad Lewandowski - współwłaściciel ABC/Allied Pressroom Products Europe był jednym z uczestników 5. Masters Meeting w Tczewie.

W połowie maja br. w Tczewie odbył się 5. Masters Meeting – doroczne zawody przeznaczone dla weteranów sportów lekkoatletycznych, wzbogacone o nietypowe kategorie, m.in. rzut kamieniem o wadze 50 kg. Imprezę, w której wzięło udział ok. 50 osób z całej Polski, wsparły w charakterze sponsorów także firmy związane z branżą poligraficzną. Wśród nich już po raz kolejny znalazła się ABC/Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/abc-allied-pressroom-products-europe-sponsorem-5.-masters-meeting,28684,artykul.html

Mówi Konrad Lewandowski, współwłaściciel ABC/Allied Pressroom Products Europe, a zarazem jeden z uczestników 5. Masters Meeting: „Nasza firma od wielu lat wspiera różne inicjatywy, najczęściej o charakterze sportowym. Do nich należą m.in. turnieje z cyklu Masters Meeting czy też Warszawski Sprawdzian Rzutowy. Równie chętnie wspieramy choćby Inowrocławski Klub Tenisa Stołowego „Noteć”, którego zawodniczki z powodzeniem rywalizują na poziomie 1. ligi polskiej. Cieszymy się, że inicjatywy te coraz chętniej wspierają także rodzime drukarnie”.

W przypadku zawodów w Tczewie były to firmy Pozkal i Zapolex, które przekazały dla zwycięzców ponad 100 książek o różnej tematyce. Z kolei ABC/Allied Pressroom Products Europe, znana w branży poligraficznej głównie z produkcji specjalistycznej chemii do druku offsetowego i fleksograficznego, przygotowała dla uczestników zestawy chemikaliów do pielęgnacji i zabezpieczania różnych elementów samochodowych. Co ciekawe, są one wytwarzane w warszawskim zakładzie produkcyjnym firmy i dystrybuowane w skali globalnej pod marką Croftgate.

„To mniej znane oblicze naszego przedsiębiorstwa – przyznaje Konrad Lewandowski. – Produkcja kosmetyków samochodowych to jeden z elementów dywersyfikacji portfolio ABC/Allied Pressroom Products Europe. Bazujemy przy tym na naszych wieloletnich doświadczeniach z wysokiej jakości chemią poligraficzną. Co więcej, już wkrótce na rynku pojawi się nasza kolejna marka – CleanSurfaceChems. Pod tym szyldem będziemy oferować środki przemysłowe i czyszczące dla restauracji, hoteli, szkół, lotnisk itd. W planach mamy też uruchomienie produkcji chemii stosowanej przy tworzeniu tatuaży, m.in. środków przeciwbólowych i pielęgnujących skórę
”.

Z najważniejszą częścią asortymentu ABC/Allied Pressroom Products Europe, tj. wysokiej klasy chemią poligraficzną, będzie można zapoznać się odwiedzając zbliżające się targi drupa 2016 w Düsseldorfie. Produkty wytwarzane w warszawskim zakładzie spółki, m.in. cieszące się coraz większą popularnością bezalkoholowe bufory do druku offsetowego (zarówno arkuszowego jak i zwojowego), będą obecne na stoiskach jej partnerów handlowych – firm WAB Artykuły Poligraficzne, Printing Partner oraz Wikoff.

Źródło: ABC/Allied Pressroom Products Europe

www.abcalliedchem.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

API Foilmakers przejmuje United Foils Europe
Firma Aldus, wraz wchodzącą w skład tej grupy API Foilmakers, poinformowały o podpisaniu umowy definitywnego przejęcia United Foils Europe BV, wraz z jej spółkami zależnymi: United Transfer Technologies BV, Pack Vision BV, United Foils, Starfoil Technology Netherlands BV oraz Newfoil Machines.
Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764