logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ABC Druku 3D - webinarium oraz szkolenie

  S 27.07.2019, przeczytano 448 razy
ilustracja

Działasz w branży druku 2D, nigdy nie miałeś kontaktu z technologiami przyrostowymi? A może chciałbyś rozwinąć swoją działalność i wejść do branży druku 3D? Zapraszamy Cię na webinar, z którego dowiesz się jak można wykorzystać tą technologię we własnej firmie. Musisz wiedzieć, że podstawy technologii addytywnych nie są wcale tak proste jak mogłoby się wszystkim wydawać. Dlatego warto wziąć udział w webinarze i poszerzyć swoją wiedzę. Krótko po webinarze chętnych zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w HP Demo Lab 3D w Błoniach pod Wrocławiem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/abc-druku-3d---webinarium-oraz-szkolenie,383387,artykul.html

Druk 3D to technologia, która zdążyła się już zadomowić w polskich przedsiębiorstwach, zwłaszcza w tych, które starają się być bardziej konkurencyjne. Niemniej na rynku jest jeszcze sporo firm, które nie zdają sobie sprawy z faktu, że technologia druku 3D nie tylko ułatwia życie przedsiębiorstwom, ale pomaga rozwijać się poprzez zaoferowanie nowych produktów. Nie w każdym przypadku związane musi to być z zakupem samej technologii bowiem często sam druk można po prostu zlecić wyspecjalizowanej firmie.

Co konkretnie zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • Dowiesz się jakie technologie przyrostowe są na dziś dzień najbardziej popularne oraz jak działają.
  • Uzyskasz informacje o tym do jakich celów mogą być stosowane niskobudżetowe technologie przyrostowe, a do jakich zastosowań profesjonalne jak np. HP Multi Jet Fusion 3D.
  • Zyskasz wiedzę w jaki sposób optymalnie wdrożyć druk 3D we własnej firmie.
  • Na przykładzie drukarek HP Jet Fusion 3D 580 oraz 5200 zobaczysz jak obsługiwać sprzęt i jak przebiega sam proces.
  • Dowiesz się w jaki sposób optymalizować produkcję w oparciu o druk 3D, aby była maksymalnie wydajna a potencjał technologii maksymalnie wykorzystany.
  • Wzbogacisz się o cenną wiedzę na temat dostępnych do druku materiałów  i ich unikalnych cechach.
  • Będziesz miał okazję obejrzeć galerię gotowych produktów 3D. Na pewno znajdziesz dla siebie coś co będzie dla Ciebie inspiracją!
  • I wiele, wiele więcej.

Skorzystaj z okazji: jeszcze tym razem zarówno webinar jak i szkolenie są bezpłatne.

Ilość miejsc na szkoleniu jest organiczna. Rejestracja nie gwarantuje udziału w szkoleniu. W razie dużego zainteresowania uruchomione zostaną dodatkowe terminy.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://www.integart.com.pl/webinaria/item/101

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gerhard Steidl uhonorowany nagrodą Sony World Photography Awards 2020 za wybitny wkład w fotografię
World Photography Organisation ma przyjemność ogłosić, że nagrodę Za wybitny wkład w fotografię 2020 w ramach konkursu Sony World Photography Awards otrzymał wydawca Gerhard Steidl. Po raz pierwszy w historii konkursu nagrodę Za wybitny wkład w fotografię przyznano osobie, która nie jest fotografem. Jury doceniło wieloletnią współpracę Steidla z fotografami i...
Cykl Spotkań agencji Aliganza i uczelni Viamoda
Strategia obecności marki w sieci to od dawna nie tylko reklamy na Facebooku czy teksty na blogu napisane pod wyszukiwarki. Na wykładzie słuchacze poznają tajniki sprawnego projektowania strategii obecności marki online, od researchu konkurencji po automatyzację sprzedaży, które przedstawią eksperci z wieloletnim doświadczeniem.
Ibuprom Zatoki z nową kampanią telewizyjną
Ruszyła kampania leku Ibuprom Zatoki za której koncepcję kreatywną odpowiada agencja Schulz brand friendly.
Ricoh na Remadays 2020
Podczas tegorocznej edycji RemaDays Ricoh zaprezentuje swój flagowy system produkcyjny Pro C7200x z 5. stacją na kolor specjalny oraz najnowszy ploter lateksowy Pro L5160. Na stoisku firmy (hala F, stoisko M25) będzie można zobaczyć m.in. niestandardowe aplikacje wykorzystujące tonery specjalne: neon żółty, neon różowy, clear i biały oraz widoczny tylko pod...
Kozłowska wraca do Schulz brand friendly
Do agencji po rocznej przerwie wraca Dominika Kozłowska obejmując piastowane wcześniej stanowisko PR Managera.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764