logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

ABC Druku 3D - webinarium oraz szkolenie

  S 27.07.2019, przeczytano 291 razy
ilustracja

Działasz w branży druku 2D, nigdy nie miałeś kontaktu z technologiami przyrostowymi? A może chciałbyś rozwinąć swoją działalność i wejść do branży druku 3D? Zapraszamy Cię na webinar, z którego dowiesz się jak można wykorzystać tą technologię we własnej firmie. Musisz wiedzieć, że podstawy technologii addytywnych nie są wcale tak proste jak mogłoby się wszystkim wydawać. Dlatego warto wziąć udział w webinarze i poszerzyć swoją wiedzę. Krótko po webinarze chętnych zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w HP Demo Lab 3D w Błoniach pod Wrocławiem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/abc-druku-3d---webinarium-oraz-szkolenie,383387,artykul.html

Druk 3D to technologia, która zdążyła się już zadomowić w polskich przedsiębiorstwach, zwłaszcza w tych, które starają się być bardziej konkurencyjne. Niemniej na rynku jest jeszcze sporo firm, które nie zdają sobie sprawy z faktu, że technologia druku 3D nie tylko ułatwia życie przedsiębiorstwom, ale pomaga rozwijać się poprzez zaoferowanie nowych produktów. Nie w każdym przypadku związane musi to być z zakupem samej technologii bowiem często sam druk można po prostu zlecić wyspecjalizowanej firmie.

Co konkretnie zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • Dowiesz się jakie technologie przyrostowe są na dziś dzień najbardziej popularne oraz jak działają.
  • Uzyskasz informacje o tym do jakich celów mogą być stosowane niskobudżetowe technologie przyrostowe, a do jakich zastosowań profesjonalne jak np. HP Multi Jet Fusion 3D.
  • Zyskasz wiedzę w jaki sposób optymalnie wdrożyć druk 3D we własnej firmie.
  • Na przykładzie drukarek HP Jet Fusion 3D 580 oraz 5200 zobaczysz jak obsługiwać sprzęt i jak przebiega sam proces.
  • Dowiesz się w jaki sposób optymalizować produkcję w oparciu o druk 3D, aby była maksymalnie wydajna a potencjał technologii maksymalnie wykorzystany.
  • Wzbogacisz się o cenną wiedzę na temat dostępnych do druku materiałów  i ich unikalnych cechach.
  • Będziesz miał okazję obejrzeć galerię gotowych produktów 3D. Na pewno znajdziesz dla siebie coś co będzie dla Ciebie inspiracją!
  • I wiele, wiele więcej.

Skorzystaj z okazji: jeszcze tym razem zarówno webinar jak i szkolenie są bezpłatne.

Ilość miejsc na szkoleniu jest organiczna. Rejestracja nie gwarantuje udziału w szkoleniu. W razie dużego zainteresowania uruchomione zostaną dodatkowe terminy.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie https://www.integart.com.pl/webinaria/item/101

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart na Festiwaldruku.pl z premierowymi pokazami HP Stitch
Najbliższe, jesienne spotkanie branżowe – FestiwalDruku.pl zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, bo w dniach 18 i 19 września zapraszamy do hali nr 3 EXPO XXI w Warszawie, gdzie na stoisku E6, w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych będziemy czekali na Państwa z najnowszym portfolio maszyn i urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego. Tegoroczne stoisko...
W tegorocznej edycji targów poligrafii reklamowej do grona debiutantów dołącza firma DigiPress.
Group One z kampanią 360 dla firmy Walmark
Firma Walmark w drodze przetargu wybrała do współpracy przy marce Marsjanki agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Mediaplus, SalesTube, Serviceplan Health i Labcon. 19 sierpnia ruszyła kampania 360 komunikująca nowość na rynku: Marsjanki FUTURA.
Nowe logo marki Gerber
Marka Gerber to producent gotowych dań dla niemowląt i małych dzieci. Historia produktów z charakterystyczną, szkicowaną węglem, buzią małej dziewczynki zaczęła się już w 1927 roku. Teraz, po ponad 90 latach działania, marka odświeża swoje logo.
Marta Zarosa dołącza do Open Mobi
Marta Zarosa, specjalistka ds. marketingu i biznesu, dołączyła do zespołu agencji Open Mobi. Swoje wieloletnie doświadczenie w influencer marketingu oraz branży digital wykorzysta do rozwoju i budowy nowych produktów Social Audience firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764