logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Absolut Elyx w nowej butelce już na półkach

  PR 15.05.2019, przeczytano 254 razy
ilustracjastrzałka

Od maja, w sklepach znajdziemy ekskluzywną wódkę Absolut Elyx w nowej butelce. Jej wygląd oddaje wartości marki jakimi są najwyższa jakość wódki premium oraz dążenie do perfekcji i odważnych rozwiązań. Autorem projektu jest londyńska agencja Stranger&Stranger.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/absolut-elyx-w-nowej-butelce-juz-na-polkach,382454,artykul.html

Absolut Elyx prezentuje nowy projekt butelki. Marka, jak zawsze skupiona na dążeniu do perfekcji i rzemiosła na najwyższym poziomie, przedstawia propozycję nawiązującą do miedzi, która odgrywa kluczową rolę w procesie destylacji tego wyjątkowego produktu.

Nowa butelka wyróżnia się metaliczną etykietą w miedzianym kolorze, dzięki której trudno ją przeoczyć na sklepowej półce. Ponadto, projektanci z londyńskiej agencji Stranger&Stranger nadali jej smukły kształt oraz wzbogacili o żłobienia odbijające światło, przykuwając tym samym uwagę koneserów ekskluzywnego designu, ceniących eleganckie formy. Co ważne, zawartość Absolut Elyx pozostaje niezmieniona – skład i smak wódki jest taki sam.

- Pracując nad Absolut Elyx zawsze staramy się rzucić wyzwanie konwencjonalnym rozwiązaniom. Zależało nam na stworzeniu czegoś zaskakującego, luksusowego i eklektycznego. Naszą aspiracją było osiągniecie prawdziwego dzieła sztuki, m.in. dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Stranger&Stranger, która doskonale rozumie DNA naszej marki i potrafi oddać ducha stylu życia Absolut Elyx – mówi Agnieszka Michalska, Senior Brand Manager marki Absolut.

Absolut Elyx jest dostępny w butelce 0,7L.

Źródło: ABSOLUT ELYX

www.elyxboutique.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Już 4.06. Webinarium nt. ploterów Mimaki
Marka Mimaki jest znana na całym świecie. Również w Polsce cieszy się bardzo dobra opinią Klientów.
Walk Creative oraz Szut Szut Studio z produkcją dla Vision Express
Agencja WALK Creative oraz SZUT SZUT STUDIO zrealizowały wspólnie kolejną kampanię reklamową dla marki Vision Express, lidera branży optycznej w Polsce. Najnowsza odsłona promuje serię okularów przeciwsłonecznych i zaskakuje zarówno koncepcją, jak i samą formą przekazu. WALK Creative opracowało strategię oraz koncept kreatywny kampanii. SZUT SZUT STUDIO odpowiada natomiast za...
Yuyu Pharma podpisuje umowę na kampanię na boisku do baseballu
Yuyu Pharma, koreańska firma farmaceutyczna podpisała umowę reklamową z gazetą Korea Economic Daily, która posiada prawa do reklam na stadionie Jamsil Baseball Stadium w Seulu. W ramach nowej kampanii reklamowej logo firmy Yuyu Pharma zostanie namalowane wzdłuż linii pierwszej bazy na stadionie, co zapewni jego widoczność podczas transmitowanych w telewizji meczów.
Zmiana w zespole komunikacji marki Volkswagen Samochody Dostawcze
Z dniem 1 czerwca br. w zespole komunikacji marki Volkswagen Samochody Dostawcze następuje zmiana. W ramach zastępstwa, obowiązki kierownika komunikacji marketingowej i PR sprawować będzie Mikołaj Matuszewski. Czasowa nieobecność Magdy Piekarczyk związana jest ze zmianami w życiu prywatnym.
Aparat ZV-1 i kamera 4K Handycam FDR-AX43: nowości Sony dla blogerów
Aparat ZV-1 reprezentuje nowo powstałą kategorię urządzeń przeznaczonych specjalnie dla twórców filmów, a kamera AX43 to nowy, miniaturowy model 4K Handycam z zaawansowanymi technologiami stabilizacji obrazu
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764