logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Acer i Printerlogic łączą siły, aby dostarczyć klientom biznesowym z obszaru EMEA usługi drukowania oparte na chmurze

  PR 18.01.2021, przeczytano 191 razy

Acer podpisał umowę dystrybucyjną i sprzedażową z PrinterLogic, światowym liderem w dziedzinie druku opartego na technologii chmury. Celem współpracy jest zapewnienie usług zarządzania drukiem klientom biznesowym w regionie EMEA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/acer-i-printerlogic-lacza-sily%2C-aby-dostarczyc-klientom-biznesowym-z-obszaru-emea-uslugi-drukowania-oparte-na-chmurze,389881,artykul.html

Korzystając z rozszerzenia PrinterLogic, przeznaczonego dla Chrome OS, firmy mogą w prosty sposób zrealizować proces migracji z usługi Google Cloud Print, której działanie dobiegło końca w  grudniu 2020 r. Klienci mogą wdrożyć rozwiązanie oparte na chmurze (Software as a Service - SaaS), przenaczone dla wielu odbiorców i znacznie zmniejszające koszty druku oraz wsparcia technicznego w firmach. Rozwiązanie PrinterLogic obsługuje wszystkie systemy operacyjne (nie tylko Chrome OS) i umożliwia centralne zarządzanie drukiem dla wszystkich punktów końcowych oraz urządzeń. Dzięki funkcji bezpośredniego druku IP zapewnia też bezpieczne wydruki lokalne.

Massimiliano Rossi, Wiceprezes ds. Produktów Biznesowych w Acer EMEA komentuje: - Acer jest zachwycony współpracą z PrinterLogic. Umożliwi ona firmom, sprzedawcom i klientom niezwykle proste zarządzanie drukiem w oparciu o model SaaS. To usługa bardzo komplementarna w stosunku do naszej obecnej oferty, ułatwiająca zakup i zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem i usługami w ramach jednej umowy.

- Rozwiązanie PrinterLogic przenosi zarządzanie drukiem na nowy poziom wygody, eliminując wszelkie opóźnienia i potrzebę utrzymywania kosztownych serwerów - tłumaczy Garret Helmer, Dyrektor ds. Marketingu w PrinterLogic. - Użytkownicy mogą drukować z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek się znajdują, dzięki czemu druk jest wyjątkowo łatwy i ekonomiczny dla firm – dodaje.

Usługa PrinterLogic jest już dostępna i będzie sprzedawana w regionie EMEA przez firmę Acer. Aby uzyskać dostęp do demonstracyjnej wersji rozwiązania należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Źródło: Acer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grupa K2 z nowym serwisem dla Toyota Financial Services Polska
Toyota Financial Services Polska uruchomiła odświeżony serwis dla klientów. Kompleksowe wsparcie przy wdrożeniu toyotabank.pl. zapewniły Agencja K2, K2 Precise, Fabrity, K2 Digital Products i Oktawave, wchodzące w skład Grupy K2.
„Defect” – wirtualna produkcja od Platige Image
Studio Platige Image zaprezentowało swoją pierwszą produkcję zrealizowaną przy użyciu wypracowanej w dziale Platige Broadcast technologii Virtual Production. Celem filmu jest pokazanie możliwości, jakie otwiera przed twórcami to rozwiązanie. Realizacja zdjęć w wielu lokacjach jednego dnia, uniezależnienie się od warunków pogodowych czy skrócenie do minimum...
Opieka nad osobą chorą to bardzo angażujące zadanie, które wymaga wielu wyrzeczeń. Mimo to opiekunowie często są niedoceniani, a o ich problemach rzadko mówi się na głos. Z inicjatywy Fundacji Nutricia, w ramach VI edycji kampanii edukacyjnej „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą” powstało nowe miejsce, w którym opiekun...
Agencja moderacji ASAP Care 24 zmienia się w Moderio
Specjalizująca się w usługach moderacyjnych agencja ASAP Care 24 zmienia nazwę i wyznacza nowe kierunki rozwoju.
Lista Top Dostawców Festiwalmarketingu.pl coraz liczniejsza
Drake Krzysztof Kaczor, Adsystem, LT-1, Chocolissimo i Antyhacker to kolejni TOP dostawcy, którzy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764