logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Adam Jakuć redaktorem naczelnym „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego”

  PR 16.07.2021, przeczytano 219 razy
ilustracja

Od 14 lipca br. redaktorem naczelnym „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” zostaje Adam Jakuć. Jarosław Jabłoński rozstaje się z wydawnictwem za porozumieniem stron.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/adam-jakuc-redaktorem-naczelnym-_gazety-wspolczesnej_-i-_kuriera-porannego_,392301,artykul.html

Adam Jakuć do Polska Press przechodzi z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, gdzie od 2018 roku był doradcą Wojewody. Z branżą medialną związany jest od początku swojej kariery. Pracę zawodową zaczął w Polskim Radiu Białystok. Od 2006 roku współpracuje z Telewizją Polską jako reporter programu „TeleExpress”, prezenter i reporter programu „Obiektyw”, „Strefa Bezpieczeństwa” oraz „Turbo Podlasie”. W TVP był również prowadzącym rozmów w programie „Gość Dnia”. W latach 2013 – 2018 pełnił funkcję redaktora naczelnego w czasopiśmie „Supraśl Nasza Gmina” oraz dyrektora w Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.

Adam Jakuć posiada również doświadczenie w działalności artystycznej. Jest autorem scenariuszy "Sopoćko. Nieznana spowiedź spowiednika św. Faustyny" (2020), "Nie daj się wkręcić, babciu" (2017), "Jaskinia" (2010), "Show" (2008), "Sekta" (2007) i wyreżyserował sztuki teatralne "Nie daj się wkręcić, babciu" (2017), "Jaskinia" (2010), "Show" (2008), "Sekta (2007), "Oskar" (2006), "Od dziś będziemy dobrzy" (2005), "Pokutnik z Osjaku" (2003).

Źródło: Polska Press Sp. z o.o.

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa platforma e-commerce dla influencerów – Fansi
Ruszył nowy, innowacyjny start-up z obszaru influencer marketingu oraz e-commerce – fansi. Pomysłodawcą i twórcą podmiotu jest czołowa agencja influencer marketingu w Polsce – BrandBuddies. fansi – jako jedyna platforma na rynku – w swoim portfolio posiada autorskie produkty m.in. Lil Masti, Michała Koterskiego, Marcina Wichrowskiego, Małgorzaty i Pawła...
Z okazji rozpoczynających się dzisiaj Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, Vectra udostępnia swoim abonentom dodatkowe kanały Eurosport, gdzie na żywo transmitowana będzie jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Do oferty operatora już dołączyło, od 23 lipca do 8 sierpnia br., w sumie aż 7 kanałów HD oraz 1 kanał w jakości 4K.
Od piątku, 16 lipca TVP Polonia jest ponownie szeroko dostępna dla telewidzów w Stanach Zjednoczonych. Program został udostępniony przez wiodącego operatora satelitarnego na rynku amerykańskim DISH Network oraz w serwisie IPTV/OTT Sling TV. Dodatkowo w ofercie Sling TV jest także program TVP Wilno.
Gazeta.pl to jedyne medium w Polsce, które opublikowało „Deklarację Redakcyjną" opisującą podejście oraz wartości dziennikarzy portalu, którzy nieustannie angażują się w działania na rzecz społeczeństwa i ochrony środowiska. Redakcja zaprezentowała właśnie kwartalny raport zaangażowania podsumowujący dotychczasowe inicjatywy na rzecz spełniania...
Aleksandra Majewska Dyrektorem Finansowym (CFO) Polska Press Grupy
Od lipca br. stanowisko Dyrektora Finansowego Polska Press Grupy obejmuje Aleksandra Majewska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764