logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Admind z nominacją do nagrody Transform Europe Awards 2021

  PR 15.01.2021, przeczytano 263 razy

Nasza agencja otrzymała nominacje do prestiżowej nagrody Transform Awards Europe 2021. Do współzawodnictwa został wytypowany projekt rozwoju Brand Advisory dla globalnego klienta Admind, firmy ABB.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/admind-z-nominacja-do-nagrody-transform-europe-awards-2021,389837,artykul.html

Organizator konkursu, Transform magazine, zwraca uwagę na najlepsze praktyki w pracy nad brandingiem globalnych korporacji i produktów. Kategorie skupiają się na strategii, realizacji, treści i wynikach. Nagrodzone projekty wyróżniają się wysoką jakością i innowacyjnością w budowaniu marek.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno duże globalne agencje, jak i małe lokalne studia z całej Europy. Mają one szansę porównać swoją pracę nad rozwojem brandów z innymi projektami, a dzięki wygranej zyskać możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Nagroda stanowi wyraz uznania dla kreatywności i myśli strategicznej, a laureaci świętują z klientami i współpracownikami na wydarzeniu wieńczącemu konkurs.

Nominowany w dwóch kategoriach Best implementation of a brand development project oraz Best internal communications during a brand development project program Admind, jest częścią transformacji marki ABB, nad którą pracuje nasza agencja. Obejmuje on wdrażanie wytycznych co do tworzenia projektów w brandzie ABB, a także wspieranie użytkowników w tym procesie. Odpowiada na potrzeby nie tylko poszczególnych pracowników ABB, ale także całej społeczności tej międzynarodowej korporacji. Cele programu są ambitne: chcemy po pierwsze zwiększyć świadomość i znajomość marki wśród społeczności ABB, a po drugie umożliwić jej członkom podejmowanie niezależnych decyzji dotyczących brandingu firmy.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu, które zostaną ogłoszone w kwietniu 2021 roku.

Źródło: Admind

www.admindagency.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs 30/30 na najlepszą okładkę płytową wraca z VII edycją
Ubiegły rok był dla Konkursu 30/30 wyjątkowo specyficzny: przede wszystkim była to pierwsza edycja po odejściu jego pomysłodawcy, wybitnego artysty Rosława Szaybo. Natomiast z racji trwającej pandemii opóźniona została sama wystawa oraz wręczenie nagród, choć wszystko ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem.
Konkurs na plakat „Pandemia? Kryzys!”
Pandemia spowodowała, że w skali ogólnoświatowej, zbiorowej i jednostkowej doświadczamy obecnie sytuacji opisywanej w słownikach jako okres załamania, przesilenia i potencjalnego przełomu w funkcjonowaniu danego systemu. Wierząc, iż artyści potrafią, o krok przed innymi, werbalizować najistotniejsze problemy ludzkości, pragniemy przyczynić się do zdiagnozowania obecnej...
Rusza konkurs na rezydentów Art_inkubatora
Studio filmowe, design dla zwierząt, gry wideo, a może fotografia wnętrz? Pomysły na biznes w branży kreatywnej mogą być różne. Podobnie jak wyzwania, z którymi muszą mierzyć się początkujący przedsiębiorcy. Przyda się wsparcie merytoryczne, prawne czy księgowe i przestrzeń do spotkań z klientami czy partnerami. Wszystko to oferuje Art_Inkubator w Fabryce Sztuki...
Samsung zachęca do kreatywności w ramach 8. edycji konkursu Papaya Young Directors
Samsung dołącza do tegorocznej edycji konkursu Papaya Young Directors jako Partner Główny oraz Technologiczny. Odpowiadając na jeden z dwóch kreatywnych briefów przygotowanych przez Samsung młodzi utalentowani twórcy zyskują szansę na spełnienie marzeń o reżyserskiej karierze.
Złote Spinacze 2020: pełna lista nagrodzonych
Znamy zwycięzców XVIII edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało: 21 Złotych, 32 Srebrne oraz 26 Brązowych Spinaczy, w łącznie 33 kategoriach konkursowych. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do Grupy Komunikacja Plus, natomiast tytuł kampanii PR XX-lecia otrzymał projekt Ogólnopolski Program dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764