logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Adrino przeprowadzi kampanię reklamową dla Veolia Energia Warszawa

  PR 07.04.2021, przeczytano 133 razy

Firma marketingu internetowego adrino, poinformowała o rozpoczęciu działań promocyjnych dla Veolia Energia Warszawa. W ramach współpracy, adrino promować ma usługę audytu energetycznego przedsiębiorstwa oraz białych certyfikatów. Kampania będzie przeprowadzona w mediach społecznościowych oraz przy wykorzystaniu Google Ads.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/adrino-przeprowadzi-kampanie-reklamowa-dla-veolia-energia-warszawa,390927,artykul.html

Kampania będzie realizowana w najbliższych miesiącach. Współpraca obejmuje działania w mediach społecznościowych – na portalu LinkedIn i Facebooku, w tym tworzenie targetowanych reklam, a także promocję w wyszukiwarce Google.

To kolejna kampania, którą adrino realizuje dla Veolia Energia Warszawa. Od września do listopada 2020 roku adrino prowadziło działania promujące usługę audytu energetycznego przedsiębiorstwa na LinkedInie oraz poprzez display, reklamę natywną na portalach biznesowych oraz mailing.

- Niezmiernie cieszę się, że Veolia Energia Warszawa kolejny raz powierzyło nam swoje działania promocyjne. Wierzę, że dzięki naszej współpracy przyczynimy się do dalszej popularyzacji rozwiązań firmy i wspólnie zrealizujemy jeszcze wiele kampanii – powiedział, Piotr Dobrowolski, Digital Client Partner w adrino.

Źródło: Adrino

www.adrino.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platforma ESB - nowa funkcjonalność
Od tego tygodnia na platformie ESB jest dostępna nowa funkcjonalność. Pozwala ona na logowanie się agencji reklamowych.
Trwa kampania Spodów Tortowych od Dan Cake
Główny motyw przekazu komunikacyjnego opiera się na tym, że Spody Tortowe to podstawa do świętowania urodzin, imienin, rocznicy, osiemnastki, chrztu, komunii, a nawet zwykłej domówki i każdej innej okazji. Aby wyeksponować różnorodność możliwości w tym zakresie, została zorganizowana sesja zdjęciowa dla 10 autorskich przepisów Gabrieli Sowy -...
Ponad 4,5 miliona podrobionych produktów i komponentów drukarskich w rękach HP
W zeszłym roku, na terenie Europy, Bliskiego Wschody i Afryki (EMEA), Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, zespół HP Anti-Counterfeiting and Fraud (ACF) skonfiskował ponad 4.5 miliona sfałszowanych produktów, części i komponentów drukarskich – wliczając w to duże ilości tuszy i tonerów. Przejęcia miały miejsce między listopadem 2019 r. a...
Strategiczne partnerstwo OLX i Abstra na kanale „Do Roboty”
Abstra rozpoczęło współpracę z partnerem strategicznym – OLX przy realizacji cyklu na kanale „Do Roboty” (YouTube) poświęconemu 52 różnym zawodom. Partnerstwo pozwoliło stworzyć formułę stanowiącą połączenie rozrywki z promocją kategorii OLX Praca.
Nowa kampania reklamowa serków wiejskich OSM Piątnica
OSM Piątnica to pierwszy producent w Polsce, który wprowadził na rynek serki wiejskie. Stały się one znakiem rozpoznawczym Spółdzielni, a Piątnica jest obecnie liderem tej kategorii w Polsce. Klasyczny Serek Wiejski z Piątnicy to delikatne ziarna twarożku zanurzone w słodkiej śmietance. Obecnie, oprócz podstawowej wersji, dostępne są także Serki Wiejskie z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764