logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja 180heartbeats + Jung v Matt wygrała przetarg Grupy PSA

  PR 23.03.2018, przeczytano 426 razy

Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT wygrała przetarg, w którym Grupa PSA zlecała kompleksową organizację stref ekspozycyjnych marek Citroën, Peugeot, DS Automobiles podczas kwietniowych targów Poznań Motor Show.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-180heartbeats-%2B-jung-v-matt-wygrala-przetarg-grupy-psa,35915,artykul.html

Dział eventów 180 już po raz drugi wygrał przetarg na organizację promocji marek PSA podczas targów Motor Show. Projekt agencji został wybrany jako najbardziej przemyślany i wpisujący się w wizerunek marek Peugeot, Citroën, DS Automobiles. Agencja przygotuje premiery nowych aut (Peugeot 508, Peugeot Rifter, Citroën Berlingo), zadba o projekt i produkcję strefy (scenografia i technologia), logistykę (przygotowanie aut, obsługa) oraz raporty z targów (statystyki wejścia/wyjścia, liczba osób itp).

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Poznaniu odbędą się 5-8 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pierwszego dnia zaplanowano m.in. spotkania z prasą, oraz premiery aut. 6-8 kwietnia to dni otwarte  dla odwiedzających.

Źródło: 180heartbeats + JUNG v MATT

www.180hb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764