logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja BC MFD Media Communications dla programu Konkordia

  PR 08.07.2014, przeczytano 764 razy

Agencja BC MFD Media Communications nawiązała współpracę z fundacją Duende, pomysłodawcą i organizatorem projektu Konkordia. Punktem kulminacyjnym programu Konkordia jest konferencja, która odbędzie się 1-2 października 2014 w Sopocie, jako wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Forum Nowych Idei.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-bc-mfd-media-communications-dla-programu-konkordia,22128,artykul.html

Gdy chce się pomagać innym, trzeba to robić dobrze. Dobrze – znaczy efektywnie, porównując efekty z nakładami. Takie jest przesłanie programu Konkordia V prowadzonego przez fundację Duende. To już piąta, jubileuszowa konferencja. Co roku uczestniczą w niej dziesiątki kluczowych dla naszego kraju organizacji pozarządowych oraz wrażliwych społecznie firm i korporacji.

Rośnie lista gości specjalnych, którzy potwierdzili już swój udział w październikowej Konferencji. Wśród nich jest m.in. Henryka Bochniarz - prezydent Konfederacji Lewiatan, William Eggers - doradca Prezydenta Billa Clintona do spraw współpracy biznes–NGO–samorząd, Teresa Kamińska - prezes zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Jarosław Lepka - kierownik ds. społecznej odpowiedzialności NUTRICIA Polska Sp. z o.o oraz Maciej Muskat - dyrektor Greenpeace Polska.

W tym roku rejestracja uczestników konferencji Konkordia rozpocznie się w sierpniu.

Agencja BC MFD Media Communications odpowiedzialna jest za działania z zakresu media relations oraz kompleksową produkcję wydarzenia.

Źródło: BC MFD Media Communications

www.bcmfd.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764