logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Brandingowa Tango rozszerza działania o e-marketing

  PR 12.11.2019, przeczytano 231 razy

Nieustanny rozwój, profesjonalizm oraz efektywność to motywy przewodnie działalności naszej Agencji Tango od samego początku jej powstania. W pracy cenimy przede wszystkim przejrzystość, innowacyjność oraz indywidualizm. Równocześnie stawiamy na synergiczną współpracę zespołu, a także odważną i oryginalną kreację. Taka też jest nasza nowa strona dedykowana działaniom e-marketingowym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-brandingowa-tango-rozszerza-dzialania-o-e-marketing,384686,artykul.html

Tango jest gotowe na więcej, a Ty?

Podążając za najnowszymi trendami projektowania i użyteczności, za cel postawiliśmy sobie maksymalizację pozytywnych doświadczeń użytkownika. Przy tworzeniu strony inspirowały nas trendy oraz minimalistyczny design. Staraliśmy się zwrócić szczególną uwagę na charakterystyczny prosty w formie layout, specjalnie dopasowane kroje fontów, przemyślaną i funkcjonalną ekspozycję tekstu.

Projekt łączy najbardziej aktualne technologie oraz trendy graficzne, by spójnie komunikować wartości naszej firmy. Wprowadzenie odważnych kolorów połączonych z elegancką czernią na zasadzie kontrastu ma korespondować z naszym odważnym podejściem do działania. Funkcjonalny minimalizm upraszcza poruszanie się po stronie. Wdrażając nowy projekt, mieliśmy na względzie jego wydajność oraz szybkość wczytywania. Teraz zdecydowanie łatwiej i szybciej można odnaleźć interesujące informacje oraz ofertę. Ważna jest dla nas prostota, więc nie mogło zabraknąć jej na stronie – zredukowane ozdobniki czy zwięzły przekaz obrazuje, że cenimy klarowne i transparentne zasady.

Kompleksowe usługi digitalowe w minimalistycznym wydaniu

Specjaliści w Agencji Reklamowej Tango w oparciu o wieloletnie doświadczenie budują silne marki, które wyprzedzają konkurencję. By osiągnąć sukces ważna jest dobrze dobrana komunikacja, współpraca i śledzenie najnowszych trendów w branży digital. Dlatego, jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie stworzenia strony internetowej, prowadzenia kampanii Google Ads, pozycjonowania SEO, Content Marketingu czy monitoringu marki, zapraszamy na naszą nową stronę, na której zaprezentujemy Ci pełen wachlarz nowoczesnych rozwiązań, które wprowadzą Twoją firmę na szczyty SERP-ów. Tak jak nasza nowa strona jesteśmy nieszablonowi, innowacyjni oraz odważni. Nie boimy się wyzwań.

Źródło: Tango Agencja Brandingowa

www.tango-marketing.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa kampania Snickers we współpracy z Dharnim
Jakie efekty może przynieść współpraca kreatywnej młodej osoby z marką produkującą pyszne batony? Odpowiedź znajduje się na Instagramie Dharniego – beatboxera popularnego wśród młodego pokolenia. W ramach współpracy z kultową marką Snickers powstała piosenka, w nieoczywisty sposób pokazująca różnice pomiędzy wariantami tego...
Nowa kampania marki Amica promuje sprzęty parowe
17 maja br. marka Amica rozpoczęła kampanię “Mężczyzna idealny szuka pary”. Dynamiczny, muzyczny spot promuje najnowsze urządzenia Amica z funkcją pary, które pozwalają sprostać codziennym wyzwaniom. Kampania obejmuje media tradycyjne i digitalowe: telewizję, radio, media społecznościowe i kanały YouTube.
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę marki Tarczyn
Firma Maspex rozstrzygnęła przetarg na obsługę marki Tarczyn w 2021 roku. W postępowaniu przetargowym wybrano agencję Dziadek do orzechów, która zajmie się obsługą komunikacji marki w digitalu.
Słoneczna kampania Energi Obrotu
Od 17 maja w TV obejrzeć można pierwszy fotowoltaiczny spot telewizyjny Energi Obrotu, spółki zależnej Energi z Grupy ORLEN. Udział wzięli w nim reprezentanci Polski w koszykówce.
#Supermocokularów: kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 2021
Nieprawidłowe użytkowanie okularów nabywanych poza salonami optycznymi i kwestia ograniczania liczby odpadów bez recyklingu i właściwego odzyskiwania surowców to dwa kluczowe obszary, z którymi – we współpracy z partnerskimi salonami optycznymi – zmierzy się w tym roku Grupa Essilor. Wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii Czas Na Wzrok.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764