logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Agencja Change Serviceplan z pierwszą kampanią dla Ariston Polska

  PR 05.10.2023, przeczytano 412 razy
ilustracjastrzałka

Pod koniec września br. wystartowała kampania "Ciepło, cieplej, Ariston". Jest to pierwsza kampania zrealizowana przez agencję Change Serviceplan (Group One) dla Ariston Polska po wygranym przetargu na obsługę marki. Działania wizerunkowe i produktowe będą prowadzone do stycznia 2024 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-agencja-change-serviceplan-z-pierwsza-kampania-dla-ariston-polska,401604,artykul.html

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości włoskiej marki pomp ciepła na polskim rynku. Agencja Change Serviceplan przez hasło "Ciepło, cieplej, Ariston" w przejrzysty sposób nawiązuje do kultowej gry z dzieciństwa "ciepło-zimno". Działania skierowane są do klientów, dla których przy wyborze pomp ciepła ważna jest innowacyjność oferowanych rozwiązań oraz aspekt ekonomiczny i technologiczny.

Kampania online obejmuje materiały wideo (spoty: 15-sekundowe i 6-sekundowe), reklamy display oraz treści w mediach społecznościowych. Przygotowane kreacje mają charakter wizerunkowy oraz produktowy.

Za strategię komunikacji, przygotowanie konceptu kreatywnego na rynek polski oraz produkcję materiałów do kampanii odpowiada agencja Change Serviceplan. Zakup i planowanie mediów realizowany jest w ramach Group One.

Agencja Change Serviceplan została wyłoniona w drodze przetargu ogłoszonego przez Ariston Polska w lipcu 2023 roku.

Źródło: Change Serviceplan

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ViralTalk przystąpiło do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska przystępuje agencja ViralTalk.
Semwaw#2 – startup edition
semWAW 22 marca impreza semWAW powraca do Campusu Google. semWAW#2, czyli bliźniaczy event krakowskiego semKRK w Warszawie, ponownie zgromadzi pasjonatów marketingu internetowego.
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła agencja Brandlift.
Współpraca IAB Polska z WSIiZ wchodzi na wyższy poziom
Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współpracuje z IAB Polska od 2017, rozwijając programy kształcenia, wymieniając doświadczenia i standaryzując kompetencje w branży. W ramach tej współpracy kandydaci mogą zdawać egzamin DIMAQ także w Rzeszowie, a nie jak wcześniej tylko w siedzibie IAB Polska w Warszawie. Wszystko za sprawą pierwszego...
Przewodnik po DSA (Akt o Usługach Cyfrowych)
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją internetu. Jest to akt prawny Unii Europejskiej, który nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach w celu tworzenia bezpieczniejszego środowiska internetowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764