logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Content Organica na gali Luksusowa Marka Roku 2017

  PR 08.01.2018, przeczytano 545 razy

Gala Luksusowa Marka Roku 2017 już za nami.  Janów Podlaski po raz kolejny zamienił się w stolicę biznesu. W jednym miejscu spotkali się liderzy polskiego i zagranicznego rynku. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw nie mogło zabraknąć przedstawicieli warszawskich firm, wśród nich pojawiła się m.in. agencja Content Organica, która tworzy skuteczną reklamę w Internecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-content-organica-na-gali-luksusowa-marka-roku-2017,35031,artykul.html

Warszawska agencja marketingowa Content Organica, która w portfolio ma ponad 500 przeprowadzonych kampanii marketingowych dla 138 klientów z różnych branż. Pasja i profesjonalizm to cechy, które wyróżniają specjalistów pracujących w CO.

Jak tłumaczy Karol Kotowski, prezes i założyciel agencji Content Organica - „W prowadzeniu biznesu ważna jest pasja. Jeśli ktoś pracuje w marketingu nie może podchodzić do niego jak do pracy funkcjonując w ściśle określonych godzinach – pamiętajmy, że internet nigdy nie śpi. Dobry marketingowiec również nie powinien, tylko żeby miało to rację bytu, należy być pasjonatem sieci i komunikacji. Dodatkowo, jeśli robimy coś, co sprawia nam przyjemność, pomysły same przychodzą do głowy, a działania są bardziej efektywne. Dostrzegamy to my, ale także coraz częściej zaczynają dostrzegać nasi klienci, którzy powierzyli nam ważny element swojej firmy - marketing. W naszej agencji pracują osoby, które z jednej strony są pasjonatami, z drugiej to najlepsi specjaliści, którzy z branżą związani są od wielu lat. Tylko osoby, które łączą te dwie cechy potrafią ułożyć skuteczną strategię oraz dotrzeć z przekonującym komunikatem do konkretnego odbiorcy. Bardzo ważne jest również to, aby nauczyć się słuchać nie tylko potrzeb klienta, ale także konsumentów, bowiem od tego zależy końcowy efekt. Jeśli nie poświęcimy odpowiednio dużo czasu na poznanie specyfiki branży, w której działa nasz klient, możemy stracić nie tylko czas, ale i klienta. Marketing to relacja pomiędzy marką a konsumentem, dlatego trzeba dobrze poznać obie strony. Każdy przypadek musi być rozpatrywany indywidualnie, ponieważ to co sprawdza się w sektorze FMCG, niekoniecznie zda egzamin w branży motoryzacyjnej. Ponadto ciągle trzeba poszerzać wiedzę, iść z duchem czasu, bo w internecie dużą rolę odgrywają trendy i moda, którą należy szybko wykorzystać. To co jest popularne dziś, jutro już nikt o tym nie będzie pamiętał”.

Content Organica wciąż poszerza portfolio swoich projektów, a swoją ofertę kieruję również do klientów zagranicznych. Dzięki temu nieustannie rośnie rozpoznawalność warszawskiej firmy. Dodatkowo od 2017 roku agencja jest partnerem częstochowskiego klubu siatkarskiego KS Częstochowianka.

Źródło: Content Organica

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764