logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Cut The Mustard z zapachową książką dla marki Silan

  PR 23.02.2021, przeczytano 160 razy

Agencja Cut The Mustard wygrała przetarg na projekt i realizację walentynkowej aktywacji dla marki Silan. Celem działań było nadanie znaczenia charakterystycznemu symbolowi marki, widniejącemu na opakowaniu produktu - granatowej wstążce w kształcie serca. Ponadto aktywacja miała wspierać sprzedaż płynów zapachowych do płukania w okresie walentynkowym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-cut-the-mustard-z-zapachowa-ksiazka-dla-marki-silan,390319,artykul.html

Okres walentynek zdominowany jest w komunikacji marketingowej wszelkimi odniesieniami do miłości, a czy może być lepszy nośnik do opowiedzenia romantycznej historii niż klasyczny książkowy romans?

Dlatego osią walentynkowej komunikacji marki Silan stała się książka “PołączONE”, w której w życie bohaterek czterech opowiadań - wpleciono historię granatowej wstążki, charakterystycznego motywu z opakowań marki Silan. Wydanie, napisane przez bestsellerową autorkę romansów - Magdalenę Witkiewicz - zostało przygotowane tak by działało na wszystkie zmysły odbiorcy. Nie pomijając zmysłu węchu gdyż książka została nasączona aromatem inspirowanym Silan Romance z linii Silan Supreme.  

Książka “PołączONE” dostępna była w sprzedaży promocyjnej w ramach aktywacji organizowanej w sieci sklepów Carrefour oraz w platformie sprzedażowej Allegro. Widoczność promocji zapewniły dedykowane materiały POS oraz kampania displayowa.

Dodatkowo działania wspierane były przez znane influencerki, m.in. Katarzynę Cichopek, które na swoich kanałach odczytały fragmenty książki “PołączONE”

Źródło: Cut The Mustard

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764