logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja DDOB przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska

  PR 14.01.2022, przeczytano 115 razy

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja DDOB.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-ddob-przystapila-do-grona-firm-czlonkowskich-iab-polska,394405,artykul.html

Agencja DDOB to jeden z największych podmiotów specjalizujących się w influencer marketingu. Jako pierwsza i jedyna w Polsce agencja jest love brandem i posiada własne media na IG, Tik Tok, You Tube, Facebook. Stworzyła również platformę DDOB.COM, która skupia największą społeczność mikro influencerów w Polsce. Od początku działalności wyznacza trendy i nie boi się innowacji. W swoim dorobku ma m.in. własne seriale z udziałem influencerów na kanale YT; produkcję pierwszego reality show z udziałem Influencerów realizowanego dla w telewizji TVN PLAYER, własną kolekcji dresów z #DDOB, jeden z filmów na TIk Tok autorstwa DDOB wygenerował ponad 75 mln polubień. Od 2021 roku prezes i założyciel DDOB Bratek Sibiga współtworzy firmę Fanadise specjalizującą się rozwoju rynku NFT i crypto w Polsce oraz globalnie. W ramach współpracy z największymi markami w Polsce i globalnie agencja DDOB zrealizowana kilka tysięcy kampanii na wszystkich dostępnych platformach społecznościowych oraz na własnych kanałach w formie konkursów, castingów, produkcji podcastów, prowadzenia profilu marek na Tik Tok oraz Instagram.

- Niewątpliwie jako Agencja DDOB kształtujemy rynek influencer i digital marketingu od wielu lat. Mieliśmy przyjemność pracować i realizować kampanię dla największych brandów i współpracować setkami influencerów. Wielu z nich dzięki naszemu wsparciu zyskało popularność osiągając status topowych twórców.Corocznie bierzemy udział w najważniejszych konferencjach i wydarzeniach branżowych w roli prelegentów i ekspertów. Przystępując do IAB Polska chcemy podzielić się naszą bogatą wiedzą, wymienić doświadczeniami z innymi przedstawicielami branży. Wspólnie tworzyć wartościowe projekty. Naszą misją jest tworzenie influencer marketingu, który dostarcza jakościowe, treści i wiarygodny przekaz z szacunkiem do marki, twórcy i odbiorcy – mówi Marta Ślendak, Dyrektor Zarządzający Agencja DDOB.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta Accuriojet KM-1e i Motioncutter
Wzór z marokańskiego dywanu, motyw z obrazu Jacksona Pollocka albo z portugalskich płytek azulejo, skomplikowane wybrzeże Chile, kunsztowna łowicka wycinanka – już samo ich nadrukowanie brzmi jak zadanie dość karkołomne. Tymczasem duet od Konica Minolta w postaci AccurioJet KM-1e i MotionCutter pozwala nie tylko na ich precyzyjne wydrukowanie, ale i wycięcie w doskonałej jakości...
Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea
Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w...
Matteo Berrettini w tenisowej drużynie Asics
Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.
Volkswagen Financial Services – lider nowoczesnej mobilności w Polsce – powierzył działania w zakresie Public Relations agencji dfusion communication. Agencję wybrano w drodze przetargu.
Moliera2.com: ogólnopolska kampania outdoorowa z Moniką Pietrasińską
Swoimi stylizacjami zachwyca tysiące kobiet i choć na co dzień Monika Pietrasińska stawia na swobodę, na wielkie wyjścia zawsze wybiera niesztampowe i oryginale rozwiązania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764