logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg marki Góralki

  PR 03.12.2020, przeczytano 214 razy

IDC Polonia rozstrzygnęło przetarg na obsługę marki Góralki w 2021 roku i w postępowaniu przetargowym wybrało agencję Dziadek do orzechów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-dziadek-do-orzechow-wygrala-przetarg-marki-goralki,389428,artykul.html

Umowa o współpracy pomiędzy agencją i IDC Polonia obejmie m. in. planowanie, produkcję, koordynację i zakup mediów dla działań komunikacyjnych marki Góralki w 2021 roku.

Agencja będzie odpowiedzialna m. in. za realizację kampanii wizerunkowo-sprzedażowych, kampanii wprowadzającej na rynek nowy wariant produktu, aktywacji konsumenckich oraz stałej komunikacji na profilach marki Góralki w mediach społecznościowych.

- Zdecydowaliśmy się powierzyć markę Góralki agencji Dziadek do orzechów, ponieważ potencjał konceptu kreatywnego przedstawionego przez agencję został oceniony zdecydowanie najwyżej. Swoją propozycją agencja najlepiej odpowiedziała na założenia postawione w briefie i doskonale wpasowała się w brand image Góralek. Dziadek do orzechów jako jedyna agencja nawiązał tak mocno i tak celnie do okazji spożycia naszego nowego produktu, na czym najbardziej nam zależało. - mówi Pani Katarzyna Mastek, Brand Manager marki Góralki.

Góralki to druga po Lusette marka z portfolio, którą IDC Polonia zdecydowało się powierzyć agencji Dziadek do orzechów.

Źródło: Dziadek do orzechów sp. z o.o.

www.dziadekdoorzechow.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa linia LFD Message
Bez względu na to czy dopiero przechodzisz na technologię cyfrową, rozbudowujesz infrastrukturę lub wyposażasz sale konferencyjne, linia Message zapewni ci jakość i funkcjonalność, których oczekujesz i to w cenie, która ci się spodoba.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra na drukarkach Epson
W tym roku po raz pierwszy w ramach wsparcia 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można wylicytować drukarki Epson EcoTank ozdobione unikalnymi projektami graficznymi.
KPRM: #Szczepimysię: spot z byłym żołnierzem AK
Narodowy Program Szczepień wchodzi w kolejną fazę. Rozpoczęła się rejestracja seniorów na szczepienia przeciw COVID-19. Do kampanii informacyjnej #SzczepimySię dołączył płk Witalis Skorupka ps. Orzeł. W Internecie możemy obejrzeć najnowszy spot wideo, w którym 98-letni starszy sierżant Armii Krajowej zachęca Polaków do szczepień.
„Sprawdź kto” - kampania informacyjna dla odbiorców prądu i gazu
To już siódma edycja kampanii edukacyjno-informacyjnej Towarzystwa Obrotu Energią. Celem kampanii jest propagowanie wiedzy o rynku energii elektrycznej i gazu oraz budowanie zdrowej konkurencji opartej na zasadach fair play. W kampanii uczestniczą największe spółki energetyczne: Enea, Energa Obrót – spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, innogy Polska, Polkomtel oraz TAURON...
IAB Polska i Rada Programowa Forum IAB 2021 zapraszają do zgłaszania swoich prelekcji do piętnastej edycji najważniejszej konferencji marketingowej w Polsce, która odbędzie się w dniach 9 - 10 czerwca 2021. Temat przewodni Forum IAB 2021 to „OdNowa. Redefinicja czy reset?”
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764