logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Elephate po raz czwarty nagrodzona za współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym

  PR 25.02.2022, przeczytano 665 razy

Poznaliśmy wyniki trzeciej edycji European Content Awards. W kategorii najlepsza kampania B2B nagrodzono wrocławską agencję Elephate – za współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Branżowe wyróżnienia przyznano 17 lutego, a ogłoszenie zwycięzców odbyło się na Twitterze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-elephate-po-raz-czwarty-nagrodzona-za-wspolprace-z-europejskim-funduszem-leasingowym,394910,artykul.html

Nagrody European Content Awards zostały wręczone po raz trzeci. Doceniono nimi najlepsze kampanie i strategie content marketingowe zrealizowane w 2021 roku. Elephate znalazło się w półfinale dwóch kategorii – finanse oraz B2B. Finalnie wyróżniono ją statuetką w kategorii B2B CONTENT CAMPAIGN OF THE YEAR, w której rywalizowała z aż 7 konkurentami. Nagrodzono strategię, która obejmuje prowadzenie bloga firmowego „Biznes i Ty” oraz tworzenie kampanii digital PR dla Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Doceniono kampanię za silny fokus na konkretnej grupie odbiorców oraz pokazanie jasnego, mierzalnego wpływu na rezultaty współpracy oraz odpowiednie dopasowanie celów. Jurorzy byli pod wrażeniem ogromnych efektów przy stosunkowo niedużej inwestycji w dodatkowe płatne działania.

- Wyróżnienie naszej współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym już po raz czwarty jest dla nas potwierdzeniem, że budowanie długofalowej strategii przynosi wiele korzyści. Cieszymy się, że praca naszej agencji została doceniona statuetką w kategorii B2B. Rezultat naszych działań zauważony przez jurorów to dla nas duża motywacja do osiągania dalszych sukcesów wraz z naszymi klientami – mówi Wojtek Mazur, CEO i założyciel agencji Elephate.

  • Z pełną listą zwycięzców można zapoznać się TUTAJ.

Źródło: Elephate

www.elephate.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Atrium Poland Real Estate z dwoma nagrodami podczas PRCH Retail Awards 2022
Za nami XIII edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Firma Atrium Poland Real Estate, właściciel i zarządca takich centrów jak Wars Sawa Junior, Atrium Promenada, Galeria Dominikańska czy Focus w Bydgoszczy zdobyła nagrody w kategoriach Wydarzenie Roku i Kampania Otwacia.
Złote Spinacze 2022 rozdane
Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.
Nikon i partnerze ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year
Nikon, CIWEM, WaterBear i Arup z przyjemnością ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year w 2022 r. W dorocznym konkursie, organizowanym już po raz 15, są nagradzane najbardziej inspirujące prace w dziedzinie fotografii ekologicznej z całego świata, dzięki czemu wydarzenie to stanowi międzynarodową platformę do zwiększania świadomości...
Dziadek do orzechów i Oto Film nagrodzeni złotem w Effie Europe Awards
Agencja Dziadek do orzechów i studio Filmowe OTO Film zostały nagrodzone złotą statuetką Effie Europe Award w kategorii Best of Europe: Positive Change, za kampanię „STOP kobietobójstwu”, przygotowaną dla Centrum Praw Kobiet.
Międzynarodowy konkurs projektowania opakowań: Model Young Package 2023
W 2023 roku międzynarodowy konkurs wzornictwa opakowań Model Young Package zyska nową, poszerzoną formułę. Uczestnicy będą proszeni  o stworzenie innowacyjnych opakowań na napoje pod hasłem „Thirsty for Packaging” („Spragnieni…Opakowań”). Konkurs oferuje od teraz wyższe nagrody pieniężne, a przede wszystkim możliwość opracowania opakowań gotowych do produkcji w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764