logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Formup odpowiedzialna za globalną promocję gry od 11 bit studios

  PR 23.11.2020, przeczytano 343 razy
Patryk Sienkiewicz, Team Leader w agencji FormUp

Agencja FormUp będzie odpowiedzialna za promocję wydanej przez 11 bit studios gry Moonlighter. Znana do tej pory z konsoli i PC produkcja zadebiutowała na platformie iOS i od wczoraj jest dostępna w App Store.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-formup-odpowiedzialna-za-globalna-promocje-gry-od-11-bit-studios,389286,artykul.html

Moonlighter to gra autorstwa Digital Sun, wydana przez 11 bit studios – jedną z największych spółek branży gier w Polsce. Tytuł odniósł już sukces na konsolach oraz PC, gdzie sprzedał się w milionie egzemplarzy.

11 bit studios do promocji gry wybrało agencję FormUp, swojego wieloletniego partnera.

- W ramach działań reklamowych, nasza agencja zajmować się będzie prowadzeniem kampanii promującej grę Moonlighter we wszystkich kanałach digital, w tym: Google, Facebook, Twitter i Apple Ads. Naszym głównym celem jest uzyskanie globalnego zasięgu kampanii wśród wyznaczonej grupy docelowej oraz wygenerowanie bezpośredniej sprzedaży z kampanii digital. Kampania będzie prowadzona na terenie wybranych państw Europy i Ameryki Północnej – powiedział Patryk Sienkiewicz, Team Leader w agencji FormUp.

Gra Moonlighter swoją premierę na konsole i PC miała 29 maja 2018 roku. Tytuł jest połączeniem RPG akcji z grą ekonomiczną i opowiada o przygodach Willa – sklepikarza, który marzy o zostaniu bohaterem.

11 bit studios to polska spółka zajmująca się produkcją, wydawaniem i dystrybucją gier. Tytuły stworzone lub wydane przez studio (m.in: This War of Mine, Children of Morta i Frostpunk) cieszą się uznaniem oraz popularnością wśród graczy na całym świecie.

Źródło: FormUp

www.formup.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy hasło Gdynia Design Days 2021
Gdynia Design Days to topowy nadbałtycki festiwal designu, podczas którego poprzez wystawy, warsztaty, wykłady i dyskusje poruszane są najbardziej palące zagadnienia współczesności. Hasło GDD 2021 – Solidarni – to próba zmiany naszej perspektywy poprzez postawienie planety w centrum i nie czekanie na odgórne inicjatywy. Podejmując walkę...
Najnowsza kampania Moliera2
Styczeń to jeden z najciekawszych miesięcy w modzie. To właśnie teraz luksusowe marki prezentują najnowsze kolekcje w ramach światowych fashion weeków w Paryżu, Mediolanie czy Londynie.  Moliera2.com wkracza w niego z kampanią outdoorową na wielkim formacie, do której zdjęcia wykonała jedna z najbardziej rozchwytywanych w Polsce fotografek Marta Wojtal. Przykuwające wzrok...
Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender: cyberochrona urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta bizhub
Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w dedykowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed...
Inglot nowym klientem Grupy Komunikacja Plus
Do klientów Grupy Komunikacja Plus dołączył INGLOT, czołowy polski producent z sektora beauty. Grupa odpowiada za sprzedaż produktów INGLOT we wszystkich kanałach online na rynku niemieckim. Tym samym GK+ rozbudowuje swoje usługi e-commerce i zapowiada dalsze poszerzenie portfolio o marki planujące rozwój sprzedaży w marketplaces.
Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze
Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764