logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Formup odpowiedzialna za globalną promocję gry od 11 bit studios

  PR 23.11.2020, przeczytano 580 razy
Patryk Sienkiewicz, Team Leader w agencji FormUp

Agencja FormUp będzie odpowiedzialna za promocję wydanej przez 11 bit studios gry Moonlighter. Znana do tej pory z konsoli i PC produkcja zadebiutowała na platformie iOS i od wczoraj jest dostępna w App Store.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-formup-odpowiedzialna-za-globalna-promocje-gry-od-11-bit-studios,389286,artykul.html

Moonlighter to gra autorstwa Digital Sun, wydana przez 11 bit studios – jedną z największych spółek branży gier w Polsce. Tytuł odniósł już sukces na konsolach oraz PC, gdzie sprzedał się w milionie egzemplarzy.

11 bit studios do promocji gry wybrało agencję FormUp, swojego wieloletniego partnera.

- W ramach działań reklamowych, nasza agencja zajmować się będzie prowadzeniem kampanii promującej grę Moonlighter we wszystkich kanałach digital, w tym: Google, Facebook, Twitter i Apple Ads. Naszym głównym celem jest uzyskanie globalnego zasięgu kampanii wśród wyznaczonej grupy docelowej oraz wygenerowanie bezpośredniej sprzedaży z kampanii digital. Kampania będzie prowadzona na terenie wybranych państw Europy i Ameryki Północnej – powiedział Patryk Sienkiewicz, Team Leader w agencji FormUp.

Gra Moonlighter swoją premierę na konsole i PC miała 29 maja 2018 roku. Tytuł jest połączeniem RPG akcji z grą ekonomiczną i opowiada o przygodach Willa – sklepikarza, który marzy o zostaniu bohaterem.

11 bit studios to polska spółka zajmująca się produkcją, wydawaniem i dystrybucją gier. Tytuły stworzone lub wydane przez studio (m.in: This War of Mine, Children of Morta i Frostpunk) cieszą się uznaniem oraz popularnością wśród graczy na całym świecie.

Źródło: FormUp

www.formup.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764