logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Garden of Words wzmacnia zespół PR

  PR 01.06.2023, przeczytano 433 razy
ilustracja

Agencja Garden of Words poszerza zespół PR i zatrudnia Martę Bełzę na stanowisku Head of Reputation Management. Marta Miller awansowała i od teraz jako Head of Corporate odpowiadać będzie za rozwój agencji w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-garden-of-words-wzmacnia-zespol-pr,400247,artykul.html

W marcu do agencji Garden of Words dołączyła Marta Bełza, która objęła stanowisko Head of Reputation Management. Odpowiada za rozwój i koordynację projektów z obszaru PR-u korporacyjnego i public affairs dla czołowych marek na rynku polskim i międzynarodowym. Zajmuje się także zarządzaniem komunikacją kryzysową. Wcześniej była m.in. dyrektorką komunikacji i marketingu oraz rzeczniczką prasową w grupie medycznej, managerem w 38Content Communication i w agencji Synertime. Swoją drogę zawodową zaczynała jako dziennikarka w Gazecie Wyborczej.

Marta Miller, która do tej pory w agencji pełniła obowiązki Senior Account Managera, właśnie awansowała na stanowisko Head of Corporate. Od tej pory odpowiadać będzie za pozyskiwanie i prowadzenie projektów przede wszystkim z zakresu komunikacji korporacyjnej, ale także działań w obszarze ESG. Do jej obowiązków należy koordynacja implementacji strategii komunikacyjnej dla kluczowych klientów agencji, pozycjonowanie ekspertów, relacje z dziennikarzami oraz interesariuszami, komunikacja kryzysowa, a także za prowadzenie projektów CSR-owych, w tym programów edukacyjnych czy grantowych. Marta ma szerokie doświadczenie w realizacji zróżnicowanych projektów dla znanych międzynarodowych marek, m. in. z branży nieruchomości, logistyki oraz FMCG, a także instytucji finansowych. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń mediowych i audytów komunikacyjnych oraz komunikacji marek w mediach społecznościowych.

Źródło: Garden of Words

www.gardenofwords.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764