logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja mediowa Zenith nowym partnerem biznesowym Pepsico w Polsce

  PR 10.01.2023, przeczytano 328 razy

Agencja Mediowa Zenith (Publicis Groupe) wygrała przetarg firmy PepsiCo w zakresie kompleksowej obsługi mediowej, w tym strategii komunikacji oraz planowania i zakupu wszystkich mediów dla całego portolio marek nowego Klienta. Obsługą PepsiCo zajmie się specjalna struktura pod nazwą Zenith Plus.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-mediowa-zenith-nowym-partnerem-biznesowym-pepsico-w-polsce,398590,artykul.html

Przetarg rozpoczął się jesienią 2022 r., a jego celem był wybór strategicznego partnera mediowego.

- To był wyjątkowo wymagający proces, charakteryzujący się ogromną dbałością o każdy szczegół naszych propozycji zarówno strategicznych, jak i kosztowych. Włożyliśmy w przetarg maksymalne zasoby energii, wiedzy i ekspertyzy naszych najlepszych talentów ze wszystkich kluczowych dziedzin marketingu. Cieszymy się, że zostało to docenione przez jednego z największych i najbardziej progresywnych globalnych marketerów działających w Polsce – mówi Anna Bartoszewska, dyrektor generalna agencji mediowej Zenith.

Za obsługę PepsiCo odpowiadać będzie struktura Zenith Plus, utworzona specjalnie na potrzeby obsługi tego marketera. Współpraca rozpocznie się w lutym br. (2023 r.) Przetarg koordynowała firma audytorska Stars.

Źródło: Publicis Groupe

www.publicisgroupe.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Big Picture wygrywa przetarg na obsługę marki Garnier
Do portfolio klientów beauty agencji Big Picture dołącza Garnier – jeden z największych, globalnych graczy wśród marek kosmetycznych. Współpraca obejmuje szerokie działania komunikacyjne wokół wszystkich trzech kategorii brandu: skin care, hair care i hair color. Wszystkie te obszary łączy Zielona Strategia pt. „Green Beauty”.
Mullenlowe Warsaw wzmocniła kreację i client service
Dział kreacji agencji MullenLowe Warsaw powiększył się o doświadczoną art director Joannę Jurczak oraz team kreatywny, który tworzą Maja Korzeniewska i Zofia Szozda. Agencja wzmocniła także client service, do którego dołączyła Aleksandra Zientara.
Agencja Garden of Words wzmacnia zespół PR
Agencja Garden of Words poszerza zespół PR i zatrudnia Martę Bełzę na stanowisku Head of Reputation Management. Marta Miller awansowała i od teraz jako Head of Corporate odpowiadać będzie za rozwój agencji w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej.
Wśród projektów uchwał na Walne Zgromadzenie znajduje się zmiana firmy spółki na Fabrity Holding S.A. w związku z wiodącym udziałem biznesu software oraz przeglądem opcji strategicznych spółek marketingowych. Zarząd rekomenduje Walnemu Zgromadzeniu wypłatę łącznie 14,5 mln zł dywidendy, co oznacza 6 zł na akcję (2 zł zostało już zaliczkowo...
Pepsi we współpracy z Bedoesem 2115 tworzą nowatorską kampanię
Pepsi, w ramach swojej najnowszej kampanii Pepsi Space, postanawia oddać - tak jak żadna inna marka dotąd - przestrzenie reklamowe młodym. Aktywacja jest odpowiedzią na kreatywne wrzenie w Generacji Z, której przedstawiciele chcą ze swoją twórczą ekspresją trafić do szerszego grona odbiorców. Ambasadorem kampanii jest jeden z najpopularniejszych raperów...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764