logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Melonet w Top20 stron traktujących o marketingu według Senuto

  PR 17.09.2020, przeczytano 298 razy

We wrześniu została wydana druga edycja raportu „TOP100 najlepiej widocznych serwisów marketingowych w Google” od Senuto – dostawcy wiodących aplikacji wspomagających działania SEO w sieci. Jego pierwsze wydanie pojawiło się w kwietniu 2019 roku ciesząc się zainteresowaniem w branży, stąd odsłona na rok 2020.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-melonet-w-top20-stron-traktujacych-o-marketingu-wedlug-senuto,388482,artykul.html

To obszerne 50 stronicowe zestawienie najbardziej widocznych serwisów marketingowych powstało w oparciu o ranking widoczności, który jest dostępny w każdej chwili do wygenerowania w aplikacji Senuto. Ranking został ułożony według wolumenu widoczności serwisu w kategorii tematycznej Marketing – nie obejmuje on całkowitej widoczności w polskim Google.

Wśród najbardziej widocznych serwisów znalazły się zarówno strony innych agencji reklamowych jak i portale marketingowe co jeszcze bardziej podkreśla nasz wkład w rozwój treści związanych z szeroko pojętymi działaniami promocyjnymi w sieci jak pozycjonowanie czy reklamy Google Ads.

To duży powód do dumy, zwłaszcza z powodu zbliżających się w październiku 5 lat istnienia firmy Melonet.

  • Raport jest dostępnym do pobrania TUTAJ.

Źródło: Melonet


brak ikonki
?

Tekst opublikował użytkownik: melonet

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio TOK FM zachęca wszystkich do wsparcia walki o prawa kobiet poprzez zakup subskrypcji TOK FM Premium. W ramach specjalnej akcji 100% przychodu ze sprzedaży prenumerat cyfrowych stacji w dniach od 30 października do 1 listopada br. trafi do Centrum Praw Kobiet.
Znamy już projekt scenografii Eurowizji Junior 2020
29 listopada w Warszawie odbędzie się spektakularne widowisko muzyczne i telewizyjne – Eurowizja Junior 2020. Po raz drugi gospodarzem konkursu jest Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Jednym z najważniejszych elementów wydarzenia jest scenografia zaprojektowana przez Annę Brodnicką.
Sympatia wprowadza wideoczat, nową funkcję, umożliwiającą użytkownikom serwisu bezpośredni kontakt dzięki prywatnej rozmowie wideo. W dobie pandemii ma to ułatwić nawiązywanie relacji singlom szukającym związku.
W poniedziałek, 2 listopada 2020 r. pod hasłem „Pogodni przez całe życie” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia Pogoda, a także konkurs antenowy dla słuchaczy. To druga odsłona akcji - we wrześniu i październiku redakcja rozgłośni szukała pogodnych osób, których zdjęcia teraz można będzie zobaczyć m.in. na billboardach w wybranych miastach...
„Gazeta Wyborcza” uruchomiła specjalną ofertę prenumeraty cyfrowej z której cały przychód zostanie przekazany Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet. Środki przeznaczone będą m.in. na pomoc osobom szykanowanym za udział w ostatnich ogólnopolskich protestach wywołanymi orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego obowiązującego w Polsce od 1993...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764