logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja Nie Do Ogarnięcia obsłuży profil Linkedin Aldi Polska

  PR 12.05.2022, przeczytano 258 razy

Agencja Nie Do Ogarnięcia zwyciężyła w przetargu na strategię i obsługę profilu sieci supermarketów ALDI w serwisie LinkedIn.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-nie-do-ogarniecia-obsluzy-profil-linkedin-aldi-polska,395809,artykul.html

Do zadań agencji należy stała obsługa profilu marki z uwzględnieniem komunikacji w obszarach CSR, public relations oraz employer branding i HR, a także moderacja. Celem prowadzonych działań jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki i pracodawcy z wyboru, a także ugruntowanie pozycji ALDI jako lidera w branży.

Od 2021 roku ANDO prowadzi również komunikację na profilu marki na Facebooku. ALDI zdecydowało się na przedłużenie współpracy w tym obszarze również w 2022 roku.

Źródło: Agencja Nie Do Ogarnięcia

www.niedoogarniecia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Miło nam poinformować, że spółka CCC dołączyła do grona członków Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, którego nadrzędnym celem jest promowanie najwyższych standardów etycznych w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Firma będzie aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających samoregulację,  a także tworzenie i promowanie...
Sony nawiązuje współpracę z Navori Labs w celu udoskonalenia oferty rozwiązań do Digital Signage
W celu wzbogacenia swojej unikatowej oferty rozwiązań do Digital Signage firma Sony ogłosiła nawiązanie współpracy z Navori Labs. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do tego typu systemów.
Canon Europe: dwa ważne transfery do zespołu kierowniczego druku produkcyjnego
Canon Europe poinformował o dwóch ważnych transferach do europejskiego działu sprzedaży i marketingu w obszarze druku produkcyjnego. Alicia Cifré Trassierra objęła stanowisko Vice President, Production Print Direct Sales, a Jennifer Kolloczek – European Planning, Marketing & Innovation Senior Director. Obie ekspertki rozpoczęły pracę w nowych rolach od 1...
Clear Communication Group wzmacnia zespół zarządzający
Clear Communication Group stawia na jeszcze większą profesjonalizację w zakresie konsultingu i doradztwa komunikacyjnego. Realizację tego celu wspierać będzie nowa struktura organizacji. Martyna Sikorska, związana z CCG od 2015 roku, objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor zarządzającej. Wraz z partnerami zarządzającymi Anną Nalewajk oraz Markiem Gieorgicą odpowiada za...
Sylwia Kobus wzmacnia struktury Whites jako Group Account Manager
Do Grupy Digitalowej Whites dołączyła Sylwia Kobus, wzmacniając dział Client Service jako Group Account Manager. Wcześniej Sylwia była związana z agencjami: Walk Digital, LiquidThreed w Grupie Publicis i Havas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764