logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Agencja OBTK zajmie się influencer marketingiem dla marki Wódka Manufakturowa Kruk

  PR 25.11.2021, przeczytano 733 razy
ilustracjastrzałka

Firma KRAVT & Co. nawiązała współpracę z agencją On Board Think Kong do obsługi komunikacji Wódki Manufakturowej KRUK.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-obtk-zajmie-sie-influencer-marketingiem-dla-marki-wodka-manufakturowa-kruk,393894,artykul.html

W ramach bieżącej współpracy do zadań agencji należy stworzenie i wdrożenie strategii komunikacji do influencerów, działania z zakresu influencer marketingu i brand experience. Wszystkie działania będą realizowane w ramach kampanii „Krucze sprawy, Męskie sprawy” i mają na celu wyeksponowane oryginalnych cech wódki premium KRUK w dwóch wariantach: KRUK Wódka Manufakturowa z Polskiego Ziemniaka oraz z Polskiego Żyta. Za obsługę projektu ze strony OBTK odpowiada zespół PR.

Współpraca została nawiązana w drodze rekomendacji i ma charakter projektowy.

Źródło: On Board Think Kong

www.obtk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764