logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Agencja Os3 dla Deichmann

  PR 11.09.2023, przeczytano 606 razy
ilustracja

W sezonie jesień - zima 2023 marka Deichmann i Agencja oS3, wraz z Sylwią Grzeszczak kierują światła reflektorów na wszystkie kobiety, bo wszystkie są wyjątkowe, również w tych codziennych, zwykłych momentach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-agencja-os3-dla-deichmann,401328,artykul.html

Celebracja radości z życia i wiara w swoją wyjątkowość to przekaz kontynuowanej w kolejnym sezonie kampanii marki Deichmann, której twarzą jest Sylwia Grzeszczak. Kolejna, jesienno- zimowa odsłona kampanii “Bądź wyjątkowa. Bo chodzi o to, żeby być sobą” pokazuje wyjątkowość każdej kobiety. Pełne pasji, idące za głosem serca i wierne swoim wartościom - wszystkie kobiety są niezwykłe i dlatego wyjątkowe. Pokazujemy ich wyjątkowość w ich zwykłym życiu, w codzienności.

W tym sezonie do ekipy Sylwii Grzeszczak dołączają kolejne, naprawdę inspirujące kobiety. Nasze bohaterki stawiają na to, co jest dla nich naprawdę ważne - rodzina, przyjaciele i prawdziwe pasje. Pozwalamy naszym odbiorcom zmienić perspektywę i odkryć, że bycie wyjątkowym jest wyjątkowo proste - wystarczy być sobą - komentuje Marta Hermanowicz, Creative Director w Agencji oS3.

Ambasadorką kampanii, od początku 2022 roku jest Sylwia Grzeszczak – jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Sylwia uosabia ideę kampanii “Bądź wyjątkowa. Bo chodzi o to, żeby być sobą”, gdyż pomimo tego, że jest powszechnie rozpoznawalną osobą, pozostaje sobą i podąża własną drogą. W spotach Deichmann widzimy ją, gdy dołącza do innych wyjątkowych kobiet towarzysząc im w codziennych sytuacjach. Inspiracje do scenariuszy tej odsłony kampanii dostarczyły nam kobiety, które opowiadały nam o swojej wyjątkowości przy okazji naszych wspólnych konkursów organizowanych z radiem ZET i RMF FM.

W tym sezonie kampania nabrała nieco innego dźwięku. Spoty zyskały dodatkową energię z nowym singlem Sylwii Grzeszczak “Bang Bang” w którym Sylwia umacnia kobiety podkreślając energię płynącą z bycia sobą i wybierania własnej drogi.

Badania przeprowadzone po zakończeniu dwóch odsłon kampanii w 2022 roku pokazały, że nowa komunikacja została bardzo dobrze przyjęta przez grupę docelową marki i oceniona jako atrakcyjna oraz zwracająca uwagę. Szczególnie wysoko została oceniona sympatia do ambasadorki - Sylwii Grzeszczak.

- Oceniając wyniki kampanii możemy stwierdzić, że miały one pozytywny wpływ nie tylko na wizerunek marki Deichmann, ale też na intencję zakupu - mówi Małgorzata Tyliba, Head of Marketing and PR Central and Northeast Europe marki Deichmann - Wprowadzenie nowego utworu muzycznego - nowego singla Sylwii Grzeszczak nadaje nowej energii w komunikacji a wydźwięk utworu komponuje się z przekazem kampanii - Wszystkie kobiety są wyjątkowe.

Kampania jesień/zima 2023/2024 realizowana jest w podziale na dwie odsłony - wrześniową i październikową.

Wrześniowa odsłona kampanii wystartuje 11 września. W emisji będzie zarówno główny, 30-sekundowy spot, jak i cztery 15-sekundowe skróty produktowe, dostosowane komunikatem do różnych grup docelowych kampanii. Spoty będą emitowane w głównych stacjach telewizyjnych, programach tematycznych i na platformach VOD. Komunikacja w telewizji będzie wsparta również działaniami w digitalu, przede wszystkim w serwisach YouTube, Tik Tok, Instagram i Facebook. Kampanii towarzyszą także działania PR, reklama w prasie oraz materiały POS w sklepach Deichmann.

Premiera październikowej odsłony kampanii planowana jest na 11 października.

Za koncept strategiczny platformy oraz ideę kreatywną kampanii, a także nadzór nad produkcją odpowiada Agencja oS3, która od 2021 roku obsługuje markę Deichmann.

Za produkcję sesji zdjęciowej i materiałów filmowych odpowiedzialny był ponownie dom produkcyjny Tango Production, a za postprodukcję odpowiadało studio Lunapark.

Także tym razem spoty wyreżyserował Marcin Starzecki.  W tym sezonie za zdjęcia do materiałów kampanii odpowiadał Paweł Fabjański.

Media kupowane są natomiast przez dom mediowy Starcom.

Zespół po stronie agencji oS3 odpowiedzialny za projekt:

  • Strategia – Anna Roman Pluta (Strategy Director)
  • Koncept kreatywny – Marta Hermanowicz (Creative Director), Małgorzata Gontarczuk (Senior Art Director), Natalia Gregorowicz (Copywriter)
  • Obsługa klienta i procesu – Mariola Jarząbek (Account Director)

Źródło: oS3

www.os3.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rynek reklamy wzrósł o 7% w 2023 r.

Szacowana wartość rynku reklamowego netto wyniosła w 2023 roku blisko 12 mld zł i w porównaniu do roku poprzedniego, była wyższa o 7%. Jak wynika z najnowszego Raportu o Rynku Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska, inwestycje reklamowe rosły w reklamie internetowej, telewizyjnej, radiowej, reklamie zewnętrznej, kinie oraz w dziennikach,...
Kampanie Performance Max obejmują cały system reklamowy Google, oferując markom i firmom większe możliwości nawiązania kontaktu z klientami. Dostęp do szerokiej gamy różnorodnych elementów pozwala dostosować format reklamy do potrzeb różnych klientów. Świetne kreacje przekładają się na wyniki – reklamodawcy, którzy poprawili...
Group One awansuje w klimatycznym rankingu CDP
Group One po raz drugi ujawniło swoje działania i politykę klimatyczną na globalnej platformie CDP, która uznawana jest za złoty standard dla korporacyjnych raportów środowiskowych. W tegorocznym raporcie, w którym swoją ocenę zdecydowały się ujawnić 104 firmy z Polski, Group One otrzymało ocenę “B-” awansując względem poprzedniego badania o...
Panasonic Lumix S 28-200mm F4-7.1 Macro O.I.S. (S-R28200) - mały obiektyw z dużym zoomem
Panasonic przedstawia obiektyw LUMIX S 28-200mm F4-7.1 MACRO O.I.S. (S-R28200) oparty na standardzie mocowania L-Mount. Zaprojektowany z największą dbałością o każdy szczegół, zarówno pod względem optycznym, jak i mechanicznym, nowy obiektyw LUMIX S 28-200mm jest najmniejszym i najlżejszym* na świecie obiektywem z dużym zoomem. Jego długość całkowita wynosi...
Sony Portable Data Transmitter - szybki transfer wideo i zdjęć przez 5G
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego, dedykowanego, przenośnego nadajnika PDT-FP1, który umożliwia przesyłanie materiałów wideo i zdjęć z dużą szybkością i niskimi opóźnieniami przez sieci 5G. Po podłączeniu do kamery*1, urządzenie służące do komunikacji bezprzewodowej będzie wykorzystywane w sytuacjach, w których wymagana jest szybkość od momentu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764